Civic Fc5 Klima Gazı R-1234yf

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Bizim araçta kullanılan klima gazı R410'muş ve 700-800 tl bir fiyatı varmış gazın 1 araç için.Ayrıca bu gazın üzerine eski tip gaz basarsanız zamanla klima sisteminizi pert edebilir ve 15 bin lira masraf çıkmasına sebep olabilirmişsiniz bilginize.

Aracınız
Kullandıkları gaz kaliteliymis ama soğutması maalesef öyle degil

Bende bugün bu klima az soğutuyor yaaa şuna bir bakın diye gittim.Ölçüm yaptılar gayet iyi soğutuyormuş onlar için.Bi alman arabası klima soğutma performansı yok açıkcası 100 üzerinden 85-90 alır benim kullanım standartlarımda neyse zamanla alışıcaz sanırım.

Şimdi 800 tl klima gazı için paramı vercek fc5 sahipleri. :) Benim fd6'nında yok herhangi bir yerde klima dolumu yaptırayımmı yada şurda yaptır dediğiniz yer varmı.

Niye genelleme yapıyosun ki :) fd6 buzz gibi yapıyor

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

2011 elegance fd6 kullanıldı.(satıldı)-2014 fb7 elegance kullanıldı(satıldı)-2016 fc5 Exe kullanılıyor ben kullandığım değil benim olmayan araba hakkında yorum yapmam Almanlar bu klimada çok iyi 1.3 opeller dahi bizimkilerden iyi Mersin’de yetmiyor bu klimalar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim fd6'mda buz gibi oluyor içerisi, sanırım sizin araçta problem vardı.

Bu arada aslında gaz pahalı değil daha ucuz ancak dolum ağzı ya da valf diyebilirsiniz o parça yeni araçlarda farklılaştırıldı. Bu gaz dolum aparatı çok yaygınlaşmadığı için faiş fiyat isteniyor. Alternatif olmayınca biz birbirimizi kazıklamayı çok severiz.

Son düzenleme:
Geri