Civic FC5 Civic Fc5 Ön kaputta çökme

Ugr60

0
Merhabalar
4 ay önce 2019 bir Honda Civic aldım. 3000 km de
Son 1 haftadır bir miktar titreme mevcut. Servis bir sıkıntı bulamadı. Balans ayarlarını kontrol ettirmeyi düşünüyorum. Bununla uğraşırken bugün ön kaputta uç kısma yakın bir alanda hafif bir çökme olduğunu gördüm. İnternetten anladığım Hondalarda görülen bir sorun. Başına gelen arkadaşlar nasıl bir çözüm önerirler ..Yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler...
Sol ön uç kısımda da bugün benim aracımda gördüm. Ya birisi oturdu yada kendiliğinden göçtü . bugün boyasız göçük düzeltme ustama bırakacam

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar resim çok iyi olmadı ama verilebildiği kadar çöküntü bu şekilde. Tabii biris oturmuş olabilir. Ama internette buna benzer kendiliğinden oluşmuş bir sürü göçük bildirimi olduğu için biraz endişe ettim. Titremeyi balans ayarlarına tekrar batırarak hallettim. Şmdi daha iyi.

Aracınız
Hız yapınca oluşuyor. Aynen benim araçta kendiliğinden oluşan kısım sizin resimdeki gibiydi. Önce sol taraf daha sonra sağ tarafta oluştu. Göçük düzeltmeyi şiş yardımıyla masaj yöntemiyle kaput mandal mafsalı yanındaki küçük delikten sokarak yaptılar. Artık belli değil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar resim çok iyi olmadı ama verilebildiği kadar çöküntü bu şekilde. Tabii biris oturmuş olabilir. Ama internette buna benzer kendiliğinden oluşmuş bir sürü göçük bildirimi olduğu için biraz endişe ettim. Titremeyi balans ayarlarına tekrar batırarak hallettim. Şmdi daha iyi.

İnip bi bakıyım dedim ön tarafa acaba var mı diye , sağ tarafta birebir aynı şekilde var, fotoğraf çektimde fotoğrafta belli olmuyor.

Aracınız
Kaputta da olduğunu daha önce duymuştuk fakat bagaj kapağına özellikle biri dirseğini dayamış gibi. Boyasız onarım yaptırın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri