Civic Fc5 orjinal müzik sisteminde bazı MP3 dosyalarını neden açmıyor?

Herkese hayırlı akşamlar.Fc5 lerde.orjinal müzik sisteminde bazı MP3 müzik parçalarında calinamayan dosya uyarısı veriyor.format farkından dolayı mı olmaktadır?Bu durumu nasıl düzeltebilir iz.Navigasyon değil

Aracınız
Civic FC5 2018
Soruya bir ilave yapayım. 2018 civic elegance modellerinde radyoyu nasıl kapatıyoruz. Ekranı veya multimedyayı kapatmadan sadece radyoyu kapatmak istiyorum. Sadece sesini kısarak susturabildim. Radyoyu nasıl kapatıyoruz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@muratkaptan Müzik sisteminiz USB flaş bellekteki MP3, WMA veya AAC*1 formatındaki ses
dosyalarını okur ve çalar.

@arasfun Power düğmesinden kapatabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
@muratkaptan Müzik sisteminiz USB flaş bellekteki MP3, WMA veya AAC*1 formatındaki ses
dosyalarını okur ve çalar.

@arasfun Power düğmesinden kapatabilirsiniz.

Power düğmesinden sadece sesi kısılıyor uzun basınca da tüm navigasyon cihazı kapanıyor.
Sadece radyoyu kapatıp diğer özellikleri kullanamıyormuyuz.

Aynı sorun bende de var ne denediyseniz olmadı MP3 formatında tüm müzikler yarından faZlasini görmüyor flaş belleğe format denedim yine görmüyor MP3 formatını ses kaydına çevirdim yine tamamını okumadi her denememde sadece gördüğü müzik sayıları degisti. Bu işin içinden çıkan varsa yardım bekliyorum
Herkese hayırlı akşamlar.Fc5 lerde.orjinal müzik sisteminde bazı MP3 müzik parçalarında calinamayan dosya uyarısı veriyor.format farkından dolayı mı olmaktadır?Bu durumu nasıl düzeltebilir iz.Navigasyon değil

Mi A2 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Onu da denedim fat32 yaptım daha fazla mp3okudu ama duzelmedi farklı USB denedim ne yapsam olmuyor son çare servis kaldı
Merhaba,

USB memory formatının FAT32 olup olmadığını kontrol ediniz, NTFS formattayken aracım mp3 leri görmüyordu. Formatı değiştirdiğimde aynı mp3 ler sorunsuz çalmaya başladı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Mehmet Bey,

Tüm mp3 leri tek dizine taşıyarak deneyebilir misiniz birde mp3 lerin ve dizinlerin isimlerinde Türkçe karakter olmamasına dikkat ederseniz belki servise gitmeden sorununuzu halledebilirsiniz.

Teşekkür ederim deneyeceğim bu sefer inşallah olur
Mehmet Bey,

Tüm mp3 leri tek dizine taşıyarak deneyebilir misiniz birde mp3 lerin ve dizinlerin isimlerinde Türkçe karakter olmamasına dikkat ederseniz belki servise gitmeden sorununuzu halledebilirsiniz.

Geri