Civic FC5 Civic Fc5 triger değişimi ve bakım

Aracım 2017 ex eco. 56 binde aldım aracı. Motor yağını değiştirdim. Ancak sanziman yağı olsun diğer ağır bakımları olsun ne zaman yapmam gerekiyor. Birde trigger değişiyor mu değişiyorsa ne zaman değiştirmem gerekiyor

MI MAX cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınızda triger kayışı yok zincir var. Rutin bir değişim olmaz. Uzun ömürlüdür. Ancak anormal ses gelirse öyle bakılır. Bakım için Fc5 bakım klasörüne göz atın. Ve daha nice konular var. Screenshot_20191105-105911.jpeg

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınızda triger kayışı yok zincir var. Rutin bir değişim olmaz. Uzun ömürlüdür. Ancak anormal ses gelirse öyle bakılır. Bakım için Fc5 bakım klasörüne göz atın. Ve daha nice konular var. Ekli dosyayı görüntüle 255158

Teşekkürler. Ben pek anlamıyorum ilk aracım. Dün baktık kaputu açıp kayış vardı sanki ondan sordum

Kusura bakmayın yazmayı unutmuşum biraz konu kirliliği olacak ama Aksaray da iyi bir özel servis veya ankarada uygun iyi olan bildiğiniz servis ve ozel servis var mı Aracın 60 bin bakımını yaptırmak hemde kışa hazırlamak için

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkürler. Ben pek anlamıyorum ilk aracım. Dün baktık kaputu açıp kayış vardı sanki ondan sordum

Açıkta duran V kayışıdır. Zincir görünmez, kapalı muhafaza içindedir. Boş zamanlarınızda forumu bir gözden geçirin. Böylelikle çoğu şeyi öğrenmiş olursunuz.

S

Silinen üye 20336

Guest
Kusura bakmayın yazmayı unutmuşum biraz konu kirliliği olacak ama Aksaray da iyi bir özel servis veya ankarada uygun iyi olan bildiğiniz servis ve ozel servis var mı Aracın 60 bin bakımını yaptırmak hemde kışa hazırlamak için

Konu kirliliği olmaması için açtığınız diğer bakım konusunun altına taşıdım.

Bilgisi olan arkadaşlar sorularınızı yanıtlayacaklardır.

Keyifli forumlar...

Aracınız
Civic FC5 2017

Özel servis olarak Ankara'da şaşmaz oto sanayide Yılmaz Honda'yı tavsiye ederim. Ama gitmeden önce mutlaka arayıp randevu alın oldukça kalabalık oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar forumu aradım taradım net bir cevap göremedim. 2017 civic RS trigerinde zincir mi var kayış mı?

FC5 RS 54 ADM 896

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar forumu aradım taradım net bir cevap göremedim. 2017 civic RS trigerinde zincir mi var kayış mı?

FC5 RS 54 ADM 896
Honda 2007'den beri trigeri zincir olarak takıyor. RS'de de öyledir diye düşünüyorum.

Geri