Civic Fc5 White Knight

Arkadaşlar 2016 Civic Elegance aracımı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.
bcaaf4dcc95542bc4d15d3142246ddfa.jpg
6f720d662caf2a4fba92c585e00c9134.jpg

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

kayhanbozkus

0
Yönetici
Jant haric ideal :) siyah janti bi turlu sevemedim vtec'im de kullanmistim nefret ettirmisti ondan sanirim. Allah kaza bela vermesin.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7125]farukertin[/MENTION] Maşallah Allah kaza bela vermesin.

ywzckr

0
Hocam güle güle kullanın.
sinyal lambalarını teker üstündeki sarı renkli diye hatırlıyorum siz mi değiştirdiniz ?
Birde bu kapı kollarının exe deki gibi nikelaj renginde olanı var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Jant haric ideal :) siyah janti bi turlu sevemedim vtec'im de kullanmistim nefret ettirmisti ondan sanirim. Allah kaza bela vermesin.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
1 yıldır dikkatli kullanıyorum, jantlar sıkıntı yaratmadı. Hatta en sevdiğim kısmı benim o Teşekkür ederim dostum, amin.

Hocam güle güle kullanın.
sinyal lambalarını teker üstündeki sarı renkli diye hatırlıyorum siz mi değiştirdiniz ?
Birde bu kapı kollarının exe deki gibi nikelaj renginde olanı var mı?

Selamlar,

Avrupa ve Türkiye'dekilerin sinyaller şeffaf. Amerika'da sarı. Bunlar orijinali.

Kapı kolları beyazdı siyah boyandılar. Sonradan takma değiller ama nikelajlı kapı kolu kılıfı var sanırım aksesuarcılarda.

ywzckr

0
Civic Fc5 White Knight

Selamlar,

Avrupa ve Türkiye'dekilerin sinyaller şeffaf. Amerika'da sarı. Bunlar orijinali.

Kapı kolları beyazdı siyah boyandılar. Sonradan takma değiller ama nikelajlı kapı kolu kılıfı var sanırım aksesuarcılarda.

Bende beyaz ve mavi arasında kaldım nisan sonu gibi sıfır almayı planlıyorum o yüzden bilgi topluyorum. Teşekkür ettim bilgi için, burda bi araçta görmüştüm sarı renkli ondan sordum. Hayırlı olsun tekrardan.

Aracınız
Arkadaşlar 2016 Civic Elegance aracımı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.
bcaaf4dcc95542bc4d15d3142246ddfa.jpg
6f720d662caf2a4fba92c585e00c9134.jpg

Hocam beyaza yakışan en asil renk siyahçok güzel olmuş emeğinize sağlık güle güle kazasız belasız kullanın inş. Yalnız jantların orjinali siyaha boyatılmış gibi duruyor bu konuda belki park ederken çarpma sonucu veya zamanla dökülme yaşamazsınız inş..

Hocam beyaza yakışan en asil renk siyahçok güzel olmuş emeğinize sağlık güle güle kazasız belasız kullanın inş. Yalnız jantların orjinali siyaha boyatılmış gibi duruyor bu konuda belki park ederken çarpma sonucu veya zamanla dökülme yaşamazsınız inş..

Selamlar güzel sözlerin için teşekkür ederim dostum. 1 yıldır jantları bu şekilde kullanıyorum sıkıntı olmadı, fakat bunlar normal oto boyası değil fırınlı boya yapıldı, özel jant boyama şeklinde. Honda bayi aksesuar bölümünden direkt bu şekilde almıstım aracı, ben bir tek difüzör ekledim.

Geri