Civic FD6 Civic FD6 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

Aracınız
İyi günler,

Ön balata takımı için orjınal nissin balata takımını mı önerirsiniz? Onun yerine trw ve bosch marka balatalar hakkında yorumunuz nedir? N11 den bosch marka balata takımını 95 lira gibi bi fiyata alabiliyorum. Nissin balatalar dışında diğerleri için bi fark olurmu? Yardımcı olursanız sevinirim. :thank:

onancc

0
Aracınız
TRW ve Valeo marka balatalar hep en iyi 10 balata incelemelerinin içinde yer alıyor tabi frenleme işleminin iyi olmasından dolayı çabuk bittiğinden şikayet ediyorlar. Bosch da kalite olarak bunlara yakın ama bir tık altında haliyle fiyatı biraz daha uygun. benim de değişim zamanım geliyor açıkcası bende bosch almayı düşünüyorum.

Aracınız
bugün sipariş vermek için bi kaç yeri aradım. Nissin marka balatalar bi çok yerde yok ellerinde . Hatta bi usta artık nissin yok dedi anlayamadım. 2007 den sonra cıvıclerde bosch marka balata mevcut zaten dedi. Kararsız kaldım. bosch için 125 trw için 170 lira istediler. Tercihim sizce ne olmalı. Yardımcı olurmusunuz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
bugün sipariş vermek için bi kaç yeri aradım. Nissin marka balatalar bi çok yerde yok ellerinde . Hatta bi usta artık nissin yok dedi anlayamadım. 2007 den sonra cıvıclerde bosch marka balata mevcut zaten dedi. Kararsız kaldım. bosch için 125 trw için 170 lira istediler. Tercihim sizce ne olmalı. Yardımcı olurmusunuz.

Bence bosch alın :eek:k:

Aracınız
işin açıkcası sizden de bi yorum bekliyodum admin :D n11 den kuponla alacağımdan 93 liraya gelecek bana . Bosch da karar kıldım bende. Bakalım ötme falan yapmaz inş

onancc

0
Aracınız
4-5 mesaj önce bosch un üzmeyeceğini söylemiştim zaten bence de bosch alın

Aracınız
[MENTION=1496]onancc[/MENTION] bosch için siparişi verdim bakalım. kampanyayla 90 liraya geldi bana. haftaya taktıracağım . sonucları yazarım size :D

onancc

0
Aracınız
Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın . Ses falan yapacağını düşünmüyorum fiyat olarakta gayet uygun olmuş diğer performans balatalarinin yarı fiyatına gelmiş neredeyse.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=3399]ouzhanss[/MENTION], kale balata taktır gitsin :D

Geri