Civic FE 2021 Android Auto Sorunu

Ad Soyad
Ufuk Erensoy
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar Cuma günü Honda Civic 2021 FE kasa aracımı teslim aldım.. Genel anlamda memnunum ancak multimedya olarak sorunlarım var.. Birincisi bu araca göre multimedya ekranı nerdeyse monocrome ve hiçbir özellik yok.. Bu ekran güncellenebiliyormu.. Örneğin duvar kağıdı vs.. İkinci sorumda android auto özelliğini kullanamıyorum...Android Auto apk olarak yükledim.. Ana ekranda göremediğim için Telefon ekranları için Android Auto adında ekstra bir software yükledim.. Ancak usb kabloyı takıp araçtan android auto yu seçtiğim zanan android telefon bulunamadı yazıyor.. Daha önce superb kullandım.. Böyle bir sorunum yoktu.. Ayrıca Bluetooth üzerinden telefonla Spotify dinlerken 3 dakikalık parçada 2-4 defa kısa kopmalar oluyor.. Sorunlarla ilgili fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim..

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar Cuma günü Honda Civic 2021 FE kasa aracımı teslim aldım.. Genel anlamda memnunum ancak multimedya olarak sorunlarım var.. Birincisi bu araca göre multimedya ekranı nerdeyse monocrome ve hiçbir özellik yok.. Bu ekran güncellenebiliyormu.. Örneğin duvar kağıdı vs.. İkinci sorumda android auto özelliğini kullanamıyorum...Android Auto apk olarak yükledim.. Ana ekranda göremediğim için Telefon ekranları için Android Auto adında ekstra bir software yükledim.. Ancak usb kabloyı takıp araçtan android auto yu seçtiğim zanan android telefon bulunamadı yazıyor.. Daha önce superb kullandım.. Böyle bir sorunum yoktu.. Ayrıca Bluetooth üzerinden telefonla Spotify dinlerken 3 dakikalık parçada 2-4 defa kısa kopmalar oluyor.. Sorunlarla ilgili fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim..
Bluetooth üzerinden müzik dinlerken kopmalar bende de mevcut.

G501 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Bluetooth sorunu bende de var çözebildiniz mi arkadaşlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Honda Tr ulaşıp kayıt formu doldurun arkadaşlar. Sorunu iletip benzer sorunu yaşayan başka kullanıcılar olduğunu belirtin. Forumlardan bahsedip aynı sorunu yaşayan kişiler olduğuna vurgu yaptım. Biraz dikkatlerini çekelim.

Ad Soyad
Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
merhaba bunun için ufak bir ayar yapmalısınız. fabrika arayüzüne ulaşarak yapabileceğinizi anlatan link bu şekilde

sevgiler

Hocam bunu elegance pakette nasıl yapacağız 7 inçlik ekranda var bi video ama bu ayarlar yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Haydar YALÇIN
Aracınız
Civic FE1 2021

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Android Auto kablolu olarak kullanılırken sürekli Desteklenmiyor hatası veriyor. Bu sorunu yaşayan ve çözebilen oldu mu acaba ?

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
Android Auto kablolu olarak kullanılırken sürekli Desteklenmiyor hatası veriyor. Bu sorunu yaşayan ve çözebilen oldu mu acaba ?

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam telefon seçiyor resmen araba. hanımın telde hiç sorun yaşamıyoruz. benimki sürekli bir girip bir çıkıyor.

Geri