Civic FK7 Civic Fk7 makyajlı kasa ne zaman gelir?

Merhaba arkadaşlar 2020 makyajlı hb kasa hakkında bilgi yok verilen tarihler gecti ama halen araç yok nezaman gelir oda muamma bu konu hakkında sağlam bilgisi olan var mı araç almak üzereyim bekliyorum

Tşkler umarım dediğiniz gibi ay sonunda gelir. Bende Bir bilgi aldım hb kasalar İngilteredeki fabrikada üretiliyormuş ama o fabrikayı kapatıp japonyadaki fabrikada üretime devam edecekmiş ama Türkiye ye ne zaman gelir hangi paket gelir onuda bilmiyoruz dediler ama bekliycem sonuca 5 yıl binicem biraz daha bekliyelim bakalım

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
türkiye sitesine eklenmiş yeni fk7. gördüğüm kadari ile 2018-19 dan donanım olarak sadece sürücü koltuğu ayarları elektrikli. onun dışnda bire bir aynı duruyor.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
sensing yok. sadece ön ve arka tamponda biraz değişiklik var. fiyat sport için 185 sport+ için 196 bin

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
sensing olmamasına rağmen fiyatı çok pahalı.

merhaba arkadaşlar, ben de vergi indirimli olarak 2020 fk7 almayı düşünüyorum, birkaç yıldır aklımda ama sırf mavi rengi gelsin diye bekledim, honda japonyaya bile mail attım gönderin artık diye, nihayet geldi şükür. Yalnız bazen acaba diyorum bir kaç ay beklesem de araçta çıkabilecek olası sorunlar ortaya çıksa da ona göre mi alsam? Belki bir kaç aylık süre içerisinde çıkan sorunları çözerler ve daha sorunsuz bir araç olmuş olurum, fikirleriniz neler

Valla hocam bende hatchback kasayı bekledim arac gecen hafta bayilere geldi 2019 model 1.5 benzin sport plus paketi 196.700₺fiyat çektiler ama 2018 model ile arasında pek bir fark yok en iyisi 2020 yeni paketi beklemek oda Nisan gibi gelir diye düşünüyorum bende ÖTV Muafiyetinden yararlanıcam iyi günler

cahilliğime verin arkadaşlar pardon ama , 2020'nin 2.çeyreğinde gelecek dedikleri kasa, showroomlara geçen gün gelen kasa mı? Tamponlarında hafif makyaj yaptıkları? Yoksa değil mi? şaşırdım bilemedim şimdi.

Geri