Civic FB7 Civic HB 2013 almayı düşünüyorum olumlu olumsuz yönleri

2013 honda civic hb kullanicisiyim kardesim sport degil comfort tavsiye ederim sportlarin bir cogunda geri gorus kamerasi cam indirme kaldirma modulu ayna kapanma sensoru yagmur far sensorleri yok bilgin olsun cok memnunum tavsiye ederim
Merhaba yazdığın bilgiler de yanlışlık var sport model full olanı comfort ise boş dediğimiz paket. Saydığın özellikler sport ta var. Bende sport kullanıcısıyım.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Elegance nin donanım i daha fazla diye biliyorum.sport ta darkhan jant gövde rengi spoiler ve büyük ekran var diye biliyorum

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
selamlar;

bende 14 şubat 'da kendime hediye olarak 2013 hb sport modeli civic aldım. Sport paketi Comfort paketinden üstün.

aracın artıları:
yakıt olarak bir depo ile şehir içi 700 km gidiyor.
aracın performansı tatmin edici özellikte. (125 hb 300 n tork)
hb olmasına karşın iç konforu gayet yerinde.
araç spor özelliklerine karşın aile aracı olarak kullanılabilir.

aracın eksi yönleri:
benim iş yerim ile ev arası 15 km olduğu için kısa sürede dizel partikül filtresi doldu. düşük devirde kullanmamak lazım her zaman arada çıkıp basmak gerekiyor.
dizel olmasından ötürü bakımları bir tık pahalı. bu araca ait eksi bir özellik değil tabii ki sadece bilgin olması açısından söylüyorum.

bu araç beni gayet tatmin ediyor. dizayn olarak performans olarak. eski yönleri elbet vardır. fakat olan eksi yönleri de beni rahatsız etmiyor. gene olsa gene civic hb alırım.

Geri