Civic HB 2017 lastik önerisi

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar merhaba. Arabamı 2017 Aralık 28de sıfır aldım. Üzerinde Michelin vardı biliyorsunuz zaten. İlk zamanlar hızlı kalkmaya çalıştım yarıştım bilmemne. Arabayı denemek istedim kısacası fakat şimdi arabam inanılmaz kayıyor. Artık kalkarken viraj dönerken çok yavaş dönmek zorunda kalıyorum. Arabamdan keyif alamıyorum o zaman. Lastikleri değiştirmek istiyorum ama ne önerirsiniz? Kışlık lastiğim var. Kış lastiklerini takana kadar kullanabileceğim bir şey istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba. Arabamı 2017 Aralık 28de sıfır aldım. Üzerinde Michelin vardı biliyorsunuz zaten. İlk zamanlar hızlı kalkmaya çalıştım yarıştım bilmemne. Arabayı denemek istedim kısacası fakat şimdi arabam inanılmaz kayıyor. Artık kalkarken viraj dönerken çok yavaş dönmek zorunda kalıyorum. Arabamdan keyif alamıyorum o zaman. Lastikleri değiştirmek istiyorum ama ne önerirsiniz? Kışlık lastiğim var. Kış lastiklerini takana kadar kullanabileceğim bir şey istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba, lastikler ile kaç km yaptınız ? Değişim için biraz erken gibi, isterseniz ön ve arkaların yerini değiştirerek bir deneyip yol tutuşunu gözlemleyin, uğraşmak istemiyorum değiştireceğim derseniz de aşağıdaki linkte farklı marka lastikler ile ilgili yorumlar mevcut,

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
30bin yaptım yani ne kadar km’de gidiyor bir lastik bir fikrim de yok açıkçası ama bu verdiğiniz linkte tam benim sorunumu yaşayan arkadaşlar var öneriler var çok teşekkür ederim ☺

Aracınız
Benim arac ta 33bin de ve teker ler bitik durumda.. Goodyear benimkiler gerc ama bu kadar az ömürlü olmamaları gerekiyor bence
30bin yaptım yani ne kadar km’de gidiyor bir lastik bir fikrim de yok açıkçası ama bu verdiğiniz linkte tam benim sorunumu yaşayan arkadaşlar var öneriler var çok teşekkür ederim

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Eğer yol tutuşunuz öncelikse Continental SportContact 6 veya PremiumContact 6'yı denemenizi tavsiye ederim (y)
Ama gürültü seviyesi muadillerinden yüksek bence, bunu da dikkate alın.

S

Silinen üye 20336

Guest
Yol tutuş önceliğinizse Michelin Pilot Sport 4 de seçeneklerden birisi olabilir. Sessizlik konusunda da benzer tutunma sunan dinamik sürüşe uygun olan lastiklerden daha başarılı olmasını bekliyorum Michelin’in...?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bugün continental premium contact 6 taktırdım çok mutluyum ☺️ Tabi yeni lastik hangisini denesem mutlu edecek ama ani frende kaymadı hızlı viraja girdim sarsmadı vs. Çok teşekkürler arkadaşlar ✌️

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Yol tutuş önceliğinizse Michelin Pilot Sport 4 de seçeneklerden birisi olabilir. Sessizlik konusunda da benzer tutunma sunan dinamik sürüşe uygun olan lastiklerden daha başarılı olmasını bekliyorum Michelin’in...?
Yani cahilce bir yorum yapıyor olabilirim ama michelinden soğudum çünkü herkes dedi ki çok iyidir ama çabuk gider. O yüzden onu kafamda direkt elemiştim. Çok teşekkür ederim önerinize ☺️

Lastiklerin cabuk bitmesinden sikayet ediyorsaniz silika iceren lastik tercih edin ancak bu tip lastiklerinde yol tutusu daha zayif olur bilginize. Tahminim cok sert kullaniyorsunuz.

Ayrica arkadaslar bizim olculerde yuvarlanma direnci A olan bir lastik var mi ben bulamadim?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün continental premium contact 6 taktırdım çok mutluyum ☺ Tabi yeni lastik hangisini denesem mutlu edecek ama ani frende kaymadı hızlı viraja girdim sarsmadı vs. Çok teşekkürler arkadaşlar ✌
Hayırlı olsun (y) PremiumContact 6 tutuş olarak memnun edecektir ancak sert kullanımlarda hızlı aşınma gözlenebilir, 10bin km.de bir lastik dişlerinin seviyesini kontrol ettirmenizi tavsiye ederim (y)

Geri