Civic hb ön panjur

Aracınız
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım aracım civic hb 2008 sport aracı alalı yaklaşık 2 ay oldu type r ön panjur VE tampon ekini baya araştırmama rağmen bulamadım :) Antalya'da servise sordum fakat bu işlemi daha önce yapmadıklarını uyup uymayacağını bilemediklerini söyleyip salladılar açıkcası yardım ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
piyasada cikmacilarda yok kardes. ben de senin gibi cok aradim. ama kafaya takiliyor bi kere. yetkili servise basvurup type r panjuru yurtdisindan adina siparis ediyorlar. tam hatirlamiyorum ama haziran 2016 da ozamanki kura gore 500-550 tl civarinda bir meblag odemistim. servisteki eleman parcanin aksesuar kategorisine girdigini, yedek parca olsaydi daha fazlaya mal olacagini soylemisti. yurtdisindan ortalama 1 ayda geliyor parca. takilmasini ise servis yapabilir. cok kolay is. canli izledim. ordakiler ugrasmak istememisler gibi. burda bursadaki servis takariz demisti ama takmaya 150 tl para istemislerdi. bana biraz fazla geldigi icin tanidigim canavar tuningcim ertan kardesim 50 tl ye tamponu ve farlari sokup takarak cuk oturtturdu eskisinin yerine. gayet guzel oldu. kisacasi servisten siparis ve saglam bir usta ile islemi tamamlayabilirsin.

Aracınız
bende baya baktım çıkmacılara ama bulamadım , servis kafamı karıştırdı şaseler farklı uymaz diye o zaman siparişi gönül rahatlığı ile verebilirim yorumun için teşekkür ederim :)

arkadaşlar ben de 2008 hb aldım ve panjur gerçekten çok güzel görünüyor, konu hala güncel mi acaba nasıl ulaşabilirim bahsettiğiniz gibi sadece servisle mi irtibata geçmeliyim hala ?

Sahibinden de iki ilan var fiber döküm yapıyorlar, istersen boyasız istersen boyayıp yolluyorlar, birinin ilan numarası bu 526863198 ve bu ilandaki arkadaş bu araba konusunda tecrübeli hatta grubu bile var ve yaptığı panjuru takmak anladığım kadarıyla diğerine göre daha kolay çünkü diğer ilandaki arkadaşla görüştüm panjurun alt tarafını tampona silikonla tutturmak gerekiyor dedi ve onun da ilan numarası bu 602059403. İlk ilandaki arkadasın yaptığı bana daha mantıklı geldi fiyat 400 yazmış ama 350 dedi yanlış hatırlamıyorsam eğer birlikte sipariş verirsek bı ikram daha yapabilir belki rica ederiz, ikinci ilan 250 yazmış o da 20 lira civarı bı ikram etmişti ama bana diğeri daha sağlıklı geldi, eğer istersen iletişime gecelim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracın görünüşünü gerçekten çok değiştiriyor, güzelmiş bu panjurlar :)(y)

Geri