Civic ile golf yalıtım karşılaştırma

Arkadaşlar yeni civic FC5 ile vw golf ün yalıtım , içeri ses alma gibi konuları yorumlar mısınız? Her iki arabayı bilenler, kullananalar yorumlasın lütfen tarafsız olalım. Fark varda bariz fark mıdır? Yoksa ıfak tefek fark mıdır? Sırf yalıtım için konfor için sessizlik için golf ya da civicten biri tercih edilir mi? Bunları şunun için soruyorum ben fb7 kullanıcısıyım ve ses ve konfor olayına biraz takıyorum, sanki bana golf yolda fosur fosur giderken bizimki takır tukur gibi, aracımı kötülediğimden değil herşeyinden çok memnunum şükür ama bu ses olayı sadece bende mi bi takıntı, yoksa sizler de benim gibi mi düşünüyorsunuz? Yorumlarsanız sevinirm.

Aracınız
Kesinlikle golf daha sessiz ve daha konforlu. Ancak fd6 dahil sonraki bütün civic'ler inanılmaz bir iç hacim sunuyor biliyorsunuz. Bir diğer tarafta açıkçası görüntü. Benim aile yapım gereği civic açıkçası bana daha çok uyar ;)

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayhanbozkus

0
Yönetici
Golf'un kullandiginiz arabanin ozelliklerine en yakin modelinin bir de fiyatina bakmanizi tavsiye ederim. 1.4 tsi dsg highline modeli 170 bin tl ustelik dsg sanzumanin sorunlu oldugunu bilmeyen de yok arada ki 40 bin tl'nin 4te 1ini bile harcamayip bu arabaya pek tabii yalitim da yaptirabilirsiniz.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geri