Civic Lpg rölantide dalgalanma

Aracınız
2007 model Honda aracımda brc marka gaz takılı sorunum şuki aracım normal giderken örneğin lamda larda durduğumda devir birden düşüyor istop edecek kadar ve yeniden yükseliyor neden yapıyor anlamadım çözemedim çözemediler neden yapar aynı problemi yaşayıp bilgisi olan varmı kafayı yedirecek bana yardım lütfen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

esaret

0
Rölantide benim de klima falan açarsam titriyor. Bazen ışıkta dururken düşüyor geri yükseliyor. Bir 2 kere olduktan sonra bidaha yapmıyor. rölanti devrini ayarlayan cihaz sapıtıyor bence.

fd6 2008

Aracınız
Biri daha söyledi bana bunu ama maliyeti nedir bilmiyorum sanki gaz takılmadan önce böyle bir sorun yoktu gibi tam Emin'de değilim açıkcası

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ya anlamadım kriz geçirtiyor bana sen çözebildinmi ne yaptın

Bir çok lpg li araçta gördüğüm problem kendi aracımda hiç yaşamadım problemin kaynağını bilmiyorum ama boğaz kelebeğini yerinden sökmeden temizleyerek bir deneyin.

Aracınız
Yarın deniycem bir baktırayım bakayım ne diyecekler anlayan birini bulmam gerekiyor teşekkür ederim arakadaşlar

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Genelde hatali montaj kötü iscilik sonucu oluyor. Örnegin manifoldun yanma odacigina en uzak yerden delinmesi gibi. Daha onceki astra g aracimda boyle bir sorun olmustu. Bir arkadasta honda jazz vardi onda bariz sekilde oldu bujileri degistirerek sorunu cozmustu.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
33 bin km.deki bir arac nasil subap ayari ister anlamiyorum.

Geri