civic ön park kamerası incelemesi

Aracınız
daha önce fb7 logo içi kamera incelemesi yapmıştım. ama kamera logonun içinde olduğu için kırmızı logo kullananlar ve kullanmak isteyenlere hitap etmiyordu (bende kırmızı logo takmak istediğim için :) ) kamerayı satıp başka bir kamera aldım montaj yeri farklı çalışma mantığı aynı hem ilk kamerayı hemde yeni kameranın videolarını atıyorum iyi seyirler.

logo içi kamera

plakalık altı kamera

h.k_ahmet

Super Moderator
Yönetici
Logodaki kamerayı sevdim. Full HD mi? Paylaşım için teşekkür ederim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2117]rundll32[/MENTION] Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

rundll32 hocam ellerine sağlık güzel olmuş.
Bende de aynı mantıkla benzer kamera ile android sisteme montajlı kamera var. Dikkatimi çeken bir durumu sormak istiyorum.

Sende güç tuşuna bastıktan sonra direk kamera ekrana geliyor. Hangi porta bağladın?
Ben aux portuna bağladım. Gücü butonla açtıktan sonra ekrandan aux u açmak zorunda kalıyorum. Direk gücü verince ekrana gelsin istiyorum seninki gibi. Ne tavsiye edersin

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
anemon;n248041' Alıntı:
rundll32 hocam ellerine sağlık güzel olmuş.
Bende de aynı mantıkla benzer kamera ile android sisteme montajlı kamera var. Dikkatimi çeken bir durumu sormak istiyorum.

Sende güç tuşuna bastıktan sonra direk kamera ekrana geliyor. Hangi porta bağladın?
Ben aux portuna bağladım. Gücü butonla açtıktan sonra ekrandan aux u açmak zorunda kalıyorum. Direk gücü verince ekrana gelsin istiyorum seninki gibi. Ne tavsiye edersin

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam ben direk kamera girişine bağladım auxla dediğin gibi oluyor ha arka kameradan var ve kamera girişin tek ise T jack al kamera girşini çokla aynı anda açarsan parazit yapar onun harici tek girşi 2 kamerada da kullanabilirsin

Aracınız
@rundll32 Dostum eline sağlık, şimdi aynı kameradan bende aldım ama montaj hiç kafama oturmadı yardımcı olma şansın var mı? (whatsapp benzeri bir şekilde)