Civic FB7 Fb7 civic ön park kamerası incelemesi

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
daha önce fb7 logo içi kamera incelemesi yapmıştım. ama kamera logonun içinde olduğu için kırmızı logo kullananlar ve kullanmak isteyenlere hitap etmiyordu (bende kırmızı logo takmak istediğim için :) ) kamerayı satıp başka bir kamera aldım montaj yeri farklı çalışma mantığı aynı hem ilk kamerayı hemde yeni kameranın videolarını atıyorum iyi seyirler.

logo içi kamera

plakalık altı kamera

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Logodaki kamerayı sevdim. Full HD mi? Paylaşım için teşekkür ederim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
720*480 gibi bişiydi sanırım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2117]rundll32[/MENTION] Elinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

anemon

0
rundll32 hocam ellerine sağlık güzel olmuş.
Bende de aynı mantıkla benzer kamera ile android sisteme montajlı kamera var. Dikkatimi çeken bir durumu sormak istiyorum.

Sende güç tuşuna bastıktan sonra direk kamera ekrana geliyor. Hangi porta bağladın?
Ben aux portuna bağladım. Gücü butonla açtıktan sonra ekrandan aux u açmak zorunda kalıyorum. Direk gücü verince ekrana gelsin istiyorum seninki gibi. Ne tavsiye edersin

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
rundll32 hocam ellerine sağlık güzel olmuş.
Bende de aynı mantıkla benzer kamera ile android sisteme montajlı kamera var. Dikkatimi çeken bir durumu sormak istiyorum.

Sende güç tuşuna bastıktan sonra direk kamera ekrana geliyor. Hangi porta bağladın?
Ben aux portuna bağladım. Gücü butonla açtıktan sonra ekrandan aux u açmak zorunda kalıyorum. Direk gücü verince ekrana gelsin istiyorum seninki gibi. Ne tavsiye edersin

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam ben direk kamera girişine bağladım auxla dediğin gibi oluyor ha arka kameradan var ve kamera girişin tek ise T jack al kamera girşini çokla aynı anda açarsan parazit yapar onun harici tek girşi 2 kamerada da kullanabilirsin

@rundll32 Dostum eline sağlık, şimdi aynı kameradan bende aldım ama montaj hiç kafama oturmadı yardımcı olma şansın var mı? (whatsapp benzeri bir şekilde)

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Bu sıralar fena bir şekilde ön-arka park sensörü ve ön kamera taktırmaya heves sardım. İnternette bir çok sitede araştırmalar yaptım, YouTube'dan çeşit çeşit bir sürü video izledim, bu işi yapanlarla bizzat tanışmaya gittim, fiyatlar aldım vs. Ama aldığım fiyatlar çok değişkenlik gösteriyor. İşçilik, malzeme kalitesi vs.

2015 FB7 Beyaz (parça + montaj fiyatları)

* Sesli ekranlı ön-arka park sensörü (Cenmax 8'li model): 1.350₺ (Ben ilave ekran istemiyorum. Arabanın içi zaten uçak kokpiti gibi. Heryer ekran. Park sensörleri i-mid veya double ekrana bağlanamıyor)
* Sesli arka park sensörü: 450₺ (Başka yer 150₺ dedi)
* Sesli arka park sensörü: 800₺ (Yeni orijinal görünüm lens. Dışa çıkık değil. İçten montaj. Tampon sökülerek yapılıyor)
* Sesli ön-arka park sensörü: 1.100₺ (ekran yok, ses tonları farklı olacak. Ön park sensörüne 650₺ dedi)
* Ön kamera: 450₺ (Logo içi veya plaka altı uygulamaları var. Ben plaka altı tercih ettim. Ön kamerayı açmak için buton istedim. İ-mid ekran zaten geriyi gösteriyor, ön kamera multimedya ekrana bağlanacak. Benim araçta şuanda hem i-mid hem de multimedya olmak üzere 2 ekrandan arka kamerayı gösteriyor)

Fiyatlar bana baya yüksek geldi. Bu işi kendim yapabilir miyim kara kara düşünmeye başladım..

Hayırlı akşamlar.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri