Civic RS servis bakım ücreti

Merhaba dostlar,
ŞİMDİ BİRAZ ÖNCE,
Ankara EFE plazada, civic rs nın 10000 bakımını yaptırdım. 1064.00 TÜRK lirası ücret ( motor yağı, hava ve polen filtresi, yağ filitresi) aldılar. Şaşırdım çok mu, yoksa çoktan öte soygun mu?

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2016
Merhaba dostlar,
ŞİMDİ BİRAZ ÖNCE,
Ankara EFE plazada, civic rs nın 10000 bakımını yaptırdım. 1064.00 TÜRK lirası ücret ( motor yağı, hava ve polen filtresi, yağ filitresi) aldılar. Şaşırdım çok mu, yoksa çoktan öte soygunmu?

Normal

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Merhaba dostlar,
ŞİMDİ BİRAZ ÖNCE,
Ankara EFE plazada, civic rs nın 10000 bakımını yaptırdım. 1064.00 TÜRK lirası ücret ( motor yağı, hava ve polen filtresi, yağ filitresi) aldılar. Şaşırdım çok mu, yoksa çoktan öte soygun mu?

Bu şekilde fiyatlar normal yani .

mayfe

0
Aslına bakarsan parçalar işçilik aynı ve 2011 öncesi 490 tl kendi sitelerinde yazmışlar fakat 2012 ve sonrası için soygun resmen 2 katı şaka gibi. Boşuna 6 yıl garanti vermiyorlar ...

mkkadi

0
Fiyatlar aşırı pahalı. Burada normal denilen yetkili servisler arasında bu fiyat normal. Yoksa dışarıda orijinal ürünlerle serviste yaptırsanız çok daha ucuza yaparsınız.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

zero

0
Ben Mayıs-Haziran gibi 10bin için 820 TL ödemiştim. Birkaç gün önce 20bin bakımına 1200 TL ödedim. Yani bakım fiyatları uçuyor:oops: 10bin ile 20bin arasında bir fark yok, yapılan işlemler aynı. Ama fiyat farklı :unsure: Sadece enflasyonla mı ilgili acaba? 20bin de kontrol ettikleri yerlerin sayısı mı artıyor, fiyat ondan mı artıyor? Bir de: RS için yapılan bakım farklı mı ya da Executive için? Valla bu servisin marifetleri kafamda sürekli soru işaretleri yaratıyor:LOL:

Aracınız
Civic FB7 2016
Merhaba dostlar,
ŞİMDİ BİRAZ ÖNCE,

Honda yetkili servisi olduğu için normal dedim. Yani diğer honda yetkili servisleriyle aynıdır anlamında. Ben Eylül 2018 de aradığımda 2016 model aracım için 1200 TL ve zam da gelebilir demişlerdi. Özel servisle karşılaştırdığımızda tabi ki fiyatlar yüksek. Nisan 2018 de yetkili serviste bakım yaptırdığımda forma özel servis fiyatlarının 2 katını geçmemeli yazmıştım. Şu anda 3-4 katı fiyatları. Özel servisle karşılaştırdığımızda fiyatlar yüksek.

İlginize teşekkür ederim.
Hangi yönden bakarsanız bakın bana göre yüksek birde servislerin "buraya gelmeye mecbursunuz" tavırları her şeye bedel. Neyse hayırlısı olsun. yapacak bir şey yok.

Geri