Civic sedan ve Civic RS TÜM KRONİK SORUNLAR

ircan

0
Aracınız
[MENTION=7773]ircan[/MENTION] kaput dalgalanmasını ilk defa duydum. İlginçmiş gerçekten. Acaba her araçta mı var sizinkine özgü bir hata mı acaba
her fc5 te vardir cnku kaput ince dalgalanmamasi imkansiz. Sadece dikkat etmiyor yok diyenler. heleki ruzgar varsa Ciddi anlamda zipliyor 130 ve sonrasi

SM-C7000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Camlar kapanınca dışa şişmesi herhangi bir camda patlama anında cam üstünüze değilde dışarı patlamasını sağlamaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alpalp

0
Kaput dalgalanması bende de oldu maalesef. Rs. İlk gördüğümde kaput açık kalmış diye düşünüp indim ama yok. Göz aldanması olabilir mi diye bakıyoru. Yüksek hızda oldu bende. Çok enteresan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Selamlar arkadaşlar
Rodaj dolayısı ile çok yüksek hızlara çıkmamış olsam da 170 lerde falan kaputta bir oynama gözüme çarpmadı.
Beni tek rahatsız eden direksiyonda otururken kaputun sağ bağlantısı arasındaki koca yarıktan dışarıyı sol iç taraftan da karşıdan gelen ışığı (gündüz) görüyor olmam:)
Havalansın diye arkadan kaputa pul koyup havaya kaldırdığım del solumu hatırlattı bana:)
iç mekanda beni tek rahatsız eden şey kadrana sıkışmış tornavida gibi duran tripmetre ayarlama zımbırtısı :)
Bunun dışında ihtiyacımdan fazlasını sunduğunu düşünüyorum.

CVT şanzıman hakkında yorumlrınız neler?
diğer markalarda yaşanan çok sorun duydum
inşallah honda bunların üstesinden geliştirerek gelmiştir.

Geri