Çözemediğim klima vuruntu problemi

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar. klima açıkken titreme ve vuruntu problemim vardı geçen ay yetkili servisten yağlı motor kulağı değiştirdim bu ay başında 10000 bakım subap ayarı ve boğaz kelebeği temizliği yaptırdım. Rolantide çok iyi titreme çok az devir saati çok az oynuyor. problem seyir esnasında klima açıkken vuruntu oluyor bildiğiniz araç sallanıyor kompresor devreye girdiğinde . Gergi geçen sene değişti. Alt şanzıman kulağı çok esnek ama kopukluk yok hatta usta sokmeden kontrol ettiğinde bu kopuk demişti kontrolde. Bu sorun kulaktan kaynaklanıyor olabilir mi

Sent from my CPH2219 using CivicTR Forum mobile app

Merhaba arkadaşlar. klima açıkken titreme ve vuruntu problemim vardı geçen ay yetkili servisten yağlı motor kulağı değiştirdim bu ay başında 10000 bakım subap ayarı ve boğaz kelebeği temizliği yaptırdım. Rolantide çok iyi titreme çok az devir saati çok az oynuyor. problem seyir esnasında klima açıkken vuruntu oluyor bildiğiniz araç sallanıyor kompresor devreye girdiğinde . Gergi geçen sene değişti. Alt şanzıman kulağı çok esnek ama kopukluk yok hatta usta sokmeden kontrol ettiğinde bu kopuk demişti kontrolde. Bu sorun kulaktan kaynaklanıyor olabilir mi

Merhaba benim araçta da aynı problem var. Ne yaptınız acaba?

CPH1903 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Diğer Markalar
Bu yaz mazda aracımda başıma geldi klima açıkken sağlam vuruntu oluyordu sürekli değil, ne zaman klimayı açsam oluyordu, bujiler bitmiş değiştim düzeldi.Önce buji kontrolü yaptırsanız belki sizde de problem buji kaynaklıdır.

Aracınız
Diğer Markalar
Problemi büyük yerde aramadan buji kontrolü yaptırın, geçen yaz değişseniz bile bir sorun olmuş olabilir, benim araç üzerinde ki bujilerde 1.5 yıllıktı resmen çatlamış.

Aracınız
Civic FB7 2015
10000 bakımda usta baktı normal bunlar dedi benim düşüncem alt kulak kopuk değil ama çok esnek motoru sabit tutamiyor bu yüzden sarsıntı hissediyorum kulağı iyi incelediğimde arka tarafinda eziklik var ve 3.ve 4.viteste vites topuzu tuttuğunuz da zangir zangir titreme hissediyorsunuz gaza yüklendiğinde

Geri