Çok iyi behhh!! :)

Trust

0
Aracınız
Artık yazdıgımız konuya cevap geldinde meil geliyo admin saygı ve sevgilerimle ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Çok iyi behhh!! :)

[quote author=avansis link=topic=87.msg554#msg554 date=1390945617]
Artık yazdıgımız konuya cevap geldinde meil geliyo admin saygı ve sevgilerimle ;)
[/quote]

Saygı ve sevgi bizden :)
İsmail hocam bugün sonunda ayarlayabildim, anlık mesajlara cevap gelince maille bilgilendirme geliyor, konu hakkında bilgilendirme istenmiyorsa maildeki linkten iptal edilebiliyor.
Ayarı yanlış yaptığım için sistemde 20 tane birikmiş mail vardı, bunları sildim bazı konularınıza mail gelmemiş olabilir bu benden kaynaklandı :)
Sistem sorunsuz çalışıyor, hayırlı olsun hepimize :)

Trust

0
Aracınız

Valla hocam çok iyi oldu en azından erken dönüp bakabiliyoruz böylelikle bilgi alışverişi hızlanır çok iyi oldu emeyinize saglık ;)

[quote author=avansis link=topic=87.msg554#msg554 date=1390945617]
[/quote]

valla bana mail gelmiyor sadece foruma ilk giriste sağ üstte siyah renkli bildirimler oluyor fakat birisine tikladigimizda digerlerini kacirmis oluyoruz Nofear arkadasimiz onun rengini kırmızı yapsa DH forumdaki gibi ve ilk tıklanista digerleri yok olmasa süper olacak tabi mümkün ise degilse zorlamasin baya ugrasti bu forumla oda haklı sonucta :)

Geri