Civic FC5 Çok şükür teslim aldım aracımı

Aracınız
Civic FC5 2017
hayirli olsun..ben de honda en cok motor sesini begeniyorum..sanki f1 pistindeymisim gibi oluyor

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Boğuk karakteristik bir ses olsa hava filtreli, amenna da baya baya yırtıo sesi var kendilerinde :) ben üzülmesin diye söylemiyorum :) :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Değerli arkadaşlarım bir de bu 1000 km kontrolü nedir ücretli birşey mi

Ve tavsiyeleriniz nedir gittiğimde hangi konulara yüklenmeli ve üzerinde durmalıyım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Değerli arkadaşlarım bir de bu 1000 km kontrolü nedir ücretli birşey mi

Ve tavsiyeleriniz nedir gittiğimde hangi konulara yüklenmeli ve üzerinde durmalıyım

•1.000 kontrol/bakımı ücretsizdir. Yine de size bir fatura çıktısı verecekler.

•Aracın ilk 1.000 km sonrası gevşeyen, eksilen veya anomali gösteren bir durumu olup olmadığının kontrolü yapılıyor.

•Bakım vakti gelene kadar aracınızı dinleyin, içini ve dışını detaylı olarak inceleyin. Tespit ettiğiniz bir sorun varsa servise gittiğinizde kayıtlara geçirin.

•Aracınıza serviste yıkama yaptırmanızı önermem. (Bu sadece 1.000 bakımına özel değil tabi ?)

Keyifli forumlar...

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Baya maceralı olmuş sizin teslim alma olayı da :)

İnşallah boyadan sıkıntı çıkmaz, ben bu konuda çok fazla olumsuz yorum okuduğumdan en çok ondan korkuyorum.

Hayırlısı olsun tekrardan.
Güzel günlerde kullanın.

Boya konusunda bir şey yapamadım tanıdığım bir ekspere göstereceğim sonrasında ama başıma şöyle bir olay geldi teslim alırken

Arabayı anlatan arkadaş işte şurası şöyle böyle dedi bagajı açma tuşunu gösterdi açmak için yanlışlıkla kaputu açtım neyse adam motoru gösterdi öyle olunca elinle kaputa bastırma orta yükseklikten kaputu bırak o yerine oturur dedi bir denedi olmadı iki denedi olmadı üç denemesinde de olmayınca daha marşına basmadığım araca servisten bir usta gelerek kaput kilidini söküp ayar yaptı olmadı kaputta ki kilit mekanizmasına giren Demir’i çekiçledi bir tuhaf oldu

Aracınız
Civic FC5 2019
Ön kol dayamanın içindeki USB ye taktığım USB bellek media sisteminden seçtiğim zaman bazen görmüyor söküp tekrar takmak zorunda kalıyorum okuması için normal mi arkadaşlar bu durum

S

Silinen üye 20336

Guest
Ön kol dayamanın içindeki USB ye taktığım USB bellek media sisteminden seçtiğim zaman bazen görmüyor söküp tekrar takmak zorunda kalıyorum okuması için normal mi arkadaşlar bu durum

Durum normal değil ancak kaynağı tespit etmek için başka usb bellekler kullanarak da denemek lazım hocam.

Aracınız
Civic FC5 2019
Durum normal değil ancak kaynağı tespit etmek için başka usb bellekler kullanarak da denemek lazım hocam.

Aynı şarkıları başka USB ler ile denemem gerekecek o zaman birde stop edip kısa süre içinde tekrar binip çalıştırdığımda aracı media direkt görüyor şarkı çalıyor ama ertesi gün binsem araca USB görmüyor hani USB yi de ellemiyorum ellesem şekli değişse görmemesini anlayacağım

Geri