COVID-19 Corona virüs hakkında bilgilendirme

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Benim belirtilerim çok hafifti. Zaten sinüziti olan birisiyim ve bu belirtileri her yıl yaşıyordum. Bendeki belirtiler ile rahatlıkla işe gidilebilir ve normal hayata devam edilebilirdi. Ama iş yerimin hassasiyeti ve kimsenin hakkına girmemek için akşam gidip test yaptırdım. Sonuç pozitif. Demem o ki bendeki belirtiler ile pozitif bir şekilde sokakta gezen yüzbinler vardır. O yüzden bu hastalık bitmez hocam. Buna kanaat getirdim...
Öyle hocam benim polis arkadaş da mesela anitkor testi yaptırmış arkadaşları yaptırıyorken. Adamda antikor çıkmış yani olmuş geçirmiş haberi yok? zaten bu tip çok var ve herkesteki etkileri çok değişik

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@seckins33 geçmiş olsun hocam. İnşallah tez zamanda atlatirsiniz ve bir daha yakalanmazsiniz.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Öyle hocam benim polis arkadaş da mesela anitkor testi yaptırmış arkadaşları yaptırıyorken. Adamda antikor çıkmış yani olmuş geçirmiş haberi yok? zaten bu tip çok var ve herkesteki etkileri çok değişik
İş gereği sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak sürekli pozitif ve temaslılarla muhatap oluyorum. Allah'a şükür bu zamana kadar koronaviruse yakalanmadım. (Belki de yakalandık atlattık onu da bilemiyorum ) 2 gün önce memlekette kayınpederim pozitif çıktı. Eşim ve çocuğum da malesef temaslı olarak aynı ev icerisinde karantinadalar. Çok şükür şu anlık birşeyleri yok ama inşallah ta olmaz diye dua ediyorum. Filyasyon ekibinin eve gelmesi ile korkan 3.5 yaşındaki oğlumun korona oldum diyerek görüntülü aramada ağlayışı gözümün önünden gitmiyor. Gerçekten zor bir durum. Allah kimseye yaşatmasın.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İş gereği sosyal mesafe ve maske kuralına uyarak sürekli pozitif ve temaslılarla muhatap oluyorum. Allah'a şükür bu zamana kadar koronaviruse yakalanmadım. (Belki de yakalandık atlattık onu da bilemiyorum ) 2 gün önce memlekette kayınpederim pozitif çıktı. Eşim ve çocuğum da malesef temaslı olarak aynı ev icerisinde karantinadalar. Çok şükür şu anlık birşeyleri yok ama inşallah ta olmaz diye dua ediyorum. Filyasyon ekibinin eve gelmesi ile korkan 3.5 yaşındaki oğlumun korona oldum diyerek görüntülü aramada ağlayışı gözümün önünden gitmiyor. Gerçekten zor bir durum. Allah kimseye yaşatmasın.
Geçmiş olsun hocam, umarım tez zamanda şifa bulurlar.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese geçmiş olsun. Insan etrafına gördükçe hatırlıyor. Yoksa her şey gibi unutuyoruz. Kendinize dikkat ediniz. Yarın bizim okul (konservatuvar) ortaokul ve lise kısmını açıyor, bakalım bir daha kapanana kadar kaç gün geçireceğiz.

Bu olay herkese bulasana kadar bence de bitmez.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@seckins33 geçmiş olsun hocam hafif geçirdiğiniz için şanslısınız.
@Hakan_1453 sizede geçmiş olsun hocam hasta olanı anlıyorum tamam da yanında kalanlarıda tutuyorlar daha çok muhtaç kalıyorsun. Dışarıdan birisi ihtiyaçlar için yardım etmeli.

Seçkin hocam hakan hocam çok geçmiş olsun. Artık gecirmeyenlerin pskolojiside iyi değil acaba ne zaman bulasacak nasıl atlatacagiz hafif mi kötü mü derken umutlarımızı mutluluğumuzu kaybetmeye başladık. Ben şuan hafif atlatarak geçiriyor olanların yerinde olmayı isterdim o psikolojideyim. Herkese tekrar geçmiş olsun.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Adınıza çok üzüldüm hocam. Özellikle çocuğunuz durumu gerçekten çok etkiledi beni de. Geçmiş olsun.

Geri