Daha önce telefonda çalışan Android Auto şimdi çalışmiyor?

Aracınız
Civic FC5 2021
Daha önce telefonumda ve aracımda çalışan Android Auto şimdi çalışmiyor? nedeni anlayamadım bu telefonda Android Auto çalışmıyor uyası alıyorum sizce neden olabilir teşekkürler.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Daha önce telefonumda ve aracımda çalışan Android Auto şimdi çalışmiyor? nedeni anlayamadım bu telefonda Android Auto çalışmıyor uyası alıyorum sizce neden olabilir teşekkürler.
Araçtan telefon bilgisini silin tekrar bağlanmaya çalışın...Düzelebilir.

Telefon yazılımı ile ilgili bir sorunda olabilir...saygılar

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2021
konuya şöyle bir açıklık getirmekten fayda var telefon yurtdışı ilk zamanlar yani 7-8 ay sıkıntı yoktu ancak imei atma sorunu oldu attım sıkıntı ikinci İmei atma zamanı geldi attım ondan sonra (bu telefon android auto kullanmımına uyumlu değil (!) işareti geliyor) teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2021
konuya şöyle bir açıklık getirmekten fayda var telefon yurtdışı ilk zamanlar yani 7-8 ay sıkıntı yoktu ancak imei atma sorunu oldu attım sıkıntı ikinci İmei atma zamanı geldi attım ondan sonra (bu telefon android auto kullanmımına uyumlu değil (!) işareti geliyor) teşekkürler
Bende hiç gormuyo oppo reno7
Nasıl görmiyorAndroid auto apk dosyası indir telefona kur eğer araban android auto özelliğine sahipse gelemesi ya da görünmemesi için bir neden yok yalnız eli,nden geldiğinde fazla yeni sürümler olması 6 ila 7 sürümler olsun sıkıntı olursa yardımcıı olurum.

Aracınız
Civic FC5 2021
ama araştırdım sanki oppo reno telefonlarda bu android auto özelliği yok gibi yine görmeden birşey diyemiyeceğim yoksa android auto için çok çaba sonu baya yol aldım kolay gelsin.

Ad Soyad
asil suna
Aracınız
Civic FE1 2021
Nasıl görmiyorAndroid auto apk dosyası indir telefona kur eğer araban android auto özelliğine sahipse gelemesi ya da görünmemesi için bir neden yok yalnız eli,nden geldiğinde fazla yeni sürümler olması 6 ila 7 sürümler olsun sıkıntı olursa yardımcıı olurum.
Merhaba oppo reno 7 hiç bir şekilde olmadı Ford transite oluyo araçla ilgili bir problem olabilirmi

Geri