Değerli görüşlerinize ihtiyacım var...

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar merhaba,
Burası civic forumu olsa da bilgi almak niyetindeyim? Malum okulların açılmasıyla ikinci bir araç ihtiyacı oluştu. Konuyu buraya açmamda umarım sakınca yoktur. 40 bine kadar ne alınır? Düz vites olabilir. Dizel olmayacak. Eşim kullanacak, hatchback araç tercihim. Şimdiden teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba,
Burası civic forumu olsa da bilgi almak niyetindeyim? Malum okulların açılmasıyla ikinci bir araç ihtiyacı oluştu. Konuyu buraya açmamda umarım sakınca yoktur. 40 bine kadar ne alınır? Düz vites olabilir. Dizel olmayacak. Eşim kullanacak, hatchback araç tercihim. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, benzer arayış içerisine bende girdim ancak şu anki otomobil piyasasını görünce vazgeçtim diyebilirim :)
Ben otomatik bakıyordum sizin için manuel olması sorun değil ise hb renault clio bakılabilir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Açıkçası 40bine ağır hasar kaydı olmayan ve bakımlı bir araç bulmak bu piyasada zor.
Tanıdıklarınızda eski bile olsa bildiğiniz bakımlı bir araç varsa ona yönelin.

Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar merhaba,
Burası civic forumu olsa da bilgi almak niyetindeyim Malum okulların açılmasıyla ikinci bir araç ihtiyacı oluştu. Konuyu buraya açmamda umarım sakınca yoktur. 40 bine kadar ne alınır? Düz vites olabilir. Dizel olmayacak. Eşim kullanacak, hatchback araç tercihim. Şimdiden teşekkürler.
Otomatikse hem küçük oluşuyla fiyatıda tam bilemiyorum 98-99 corsa

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Düzgün bir punto manuel bulabilirseniz tavsiye ederim. Direksiyon sertleşme problemi olabilir kronik sorundur. Baktırıp öyle alabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba,
Burası civic forumu olsa da bilgi almak niyetindeyim Malum okulların açılmasıyla ikinci bir araç ihtiyacı oluştu. Konuyu buraya açmamda umarım sakınca yoktur. 40 bine kadar ne alınır? Düz vites olabilir. Dizel olmayacak. Eşim kullanacak, hatchback araç tercihim. Şimdiden teşekkürler.
naçizane tavsiyem hasar kayıtlı fakat saşe ve podyelerde oynama, eğrilik bulunmayan bir araç alın, eşiniz vura çarpa sürsün. değer kaybı sorununuz olmaz. ucuza alırsınız ucuza biraz zor satarsınız,illaki satarsınız ama... clio, getz olabilir..

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Arkadaşlar merhaba,
Merhaba değerli forumdaş;
Belirttiğiniz fiyat civarlarında benim önerim eski ve orijinal otomobillerden yana olur. HB olması seçenekleri biraz daha fazla sınırlayacak tabi eski otomobillerde. Sizin için bakacağım webden. Bulduklarımı paylaşırım.

Keyifli forumlar dilerim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2013

Arkadaşlar nokta atışı yapmış gerekeni yazmışlar o fiyata küçük fazla seçenek yok.
Ekstra dan
Böyle bişey tavsiye ederim

Geri