Direksiyon daki ses tuşları çalışmıyor.

Aracınız
Civic FD6 2012
Ses açma kapama ve sağ sol tuşları çalışmıyor fb7 2012 ama diğer ayar kısımlarında çalışıyor sadece müzik sistemine etki etmiyor

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam sorunu çozebildiniz mi? aynı sorun bende de var Civic 2012 Eco premium direksiyondan radyo yu kontrol edemiyorum ama menü tuşları çalışıyor

Aracınız
Civic FB7 2012
Fb7 orjinal Teyp isikleri yanmiyor ve direksiyondan kumanda edilimeyor.Aku sok tak ise yaramadi.bir ay once aku degisikligi yaptim enerji verilemden degisiklik yapildi ondan mi kaynakli bilmiyorum.. cozumu bulan varsa paylasimi icin teekkurler.

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba, konuyu hortlatıyorum ama yeni aldığım aracımdada bu sorun varmış acemisi olduğum için fark edemedim. Çözüme kavuşan varmı kronik bir sorun sanırım.

tiibon

0
Bende f6 motevo cihazımda akü değişiminden sonra direksiyon tuşları çalışmıyor. ayarlardan direksiyon tuşlarını bir türlü ogretemedim. Nasıl yapılacağını bilen var mı

Aracınız
Civic FD6 2012
Fb7 orjinal Teyp isikleri yanmiyor ve direksiyondan kumanda edilimeyor.Aku sok tak ise yaramadi.bir ay once aku degisikligi yaptim enerji verilemden degisiklik yapildi ondan mi kaynakli bilmiyorum.. cozumu bulan varsa paylasimi icin teekkurler.
Hocam sorunu cozebildinizmi ayni sorun ben dede var orjinal teybin isiklari yanmiyor ve direksiyondaki ses acma kapama tuslari çalışmıyor

Geri