Direksiyon daki ses tuşları çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar direksiyonumdan sesi yükseltip alçaltamıyorum. Bozuk desem diğer işlere yarıyor. Acaba bir yerden kilitlendi mi? Bilgisi olan var mı?SAYGILAR.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=636]fortuna1299[/MENTION] Araçta navigasyon var mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Amfi vardı daha önceden onu söktüm herşey ondan sonra oldu. Tekrar amfi takıp deneyeceğim. Bakalım düzelecek mi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Merhabalar. Konuyu açalım çok uzun zaman olmuş ama
bu problemin çözümünü buldunuz mu

Aracınız
Şu anda aynı problemi yaşıyorum navigasyon kendi kendine fabrika ayarına dönüp duruyor ve az önce kendiliğinden dili Çince yada Japonca oldu ses tuşları çalışmıyor bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Omer42

0
Arkadaşlar bende 2014 fb7 var navigasyonlu.. direksiyonun solundaki ses açıp kapatma tuşları çalışmıyor.. ama yol bilgisayarından ayar yaparken çalışıyor.. sol taraftaki tuşlardan navigasyona komut gönderemiyormuyuz ? yani double ekrana etki etmiyormu bu tuşlar ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bende 2014 fb7 var navigasyonlu.. direksiyonun solundaki ses açıp kapatma tuşları çalışmıyor.. ama yol bilgisayarından ayar yaparken çalışıyor.. sol taraftaki tuşlardan navigasyona komut gönderemiyormuyuz ? yani double ekrana etki etmiyormu bu tuşlar ?

Multimedya da direksiyon tuşlarının işlevini ayarlayabileceğiniz bir menü bulunması lazım oradan ayarlarını değiştirin, bu şekilde çözemez iseniz cihaza reset atın, oda olmaz ise fabrika ayarları dönün en son oda olmaz ise akü kutup başını sök tak yapın :)

Geri