Civic FB7 DİREKSİYON SES TUŞU SORUNU

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba aracımda navitech nx-214f var. Geçen hafta ses ayarı yaptıktan sonra artık direksiyon ses ve arama tuşu çalışmıyor. Araç bilgisayarında tuşlar çalıştığı için tuşun bozuk olduğunu düşünmüyorum. sorunu düzeltmeye çalışır iken geri vites kamerası da çalışmadı. Cihazı resetledim kamera çalışıyor ancak direksiyon ses tuşları yine aktif değil. Araç bilgisayarında müzik kapalı diyor. REM ELEKTRONİĞE gittim yoğun olduğu için bakamadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba aracımda navitech nx-214f var. Geçen hafta ses ayarı yaptıktan sonra artık direksiyon ses ve arama tuşu çalışmıyor. Araç bilgisayarında tuşlar çalıştığı için tuşun bozuk olduğunu düşünmüyorum. sorunu düzeltmeye çalışır iken geri vites kamerası da çalışmadı. Cihazı resetledim kamera çalışıyor ancak direksiyon ses tuşları yine aktif değil. Araç bilgisayarında müzik kapalı diyor. REM ELEKTRONİĞE gittim yoğun olduğu için bakamadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Direksiyon tuşlarını tanıtmak için bulunan menü var oradan tekrar tanımlama yaparak deneyin, sorun devam eder ise cihazın arkasında canbus kutusu var onu kontrol etmeniz gerekiyor.

Aracınız
Civic FB7 2015
Evet o tuşları tekrar aktif edeyim dedim ama olmuyor. Hiçbir etkinlik olmuyor. Canbus kutusu bu elektronikçi kontrol edebilir sanırım. Ren ve bor elektronik dışında İstanbul Anadolu yakasında gosyerebilecegim bı elektronikçi var mı ?

Geri