Direksiyon Sistemi Sorunu (FB7)-zayıf akü kaynaklı

Aracınız
Hayırlı haftasonları sevgili arkadaslar..

Honda gun geçmiyor kı yeni sürprizler ile karşımıza çıkmasın :) Gece 3/4 saat arabadan bahçede son ses yaparak müzik dinledik aküyü zorladık tabi arada şarj ettim.Sabah kalkıp aracımı çalıştırdığım da İMİD ekranda 'Direksiyon Sistemini Kontrol Edin! Yazısı cikti.Ve direksiyon bir sertleşiyor bir yumuşuyordu sonra istop ettim birdaha çalıştırdım aynı uyarıyı yine yaptı 10 metre hareket ettim uyarı da gitti direksiyon da düzeldi.

Aklıma elektrikli oldugu icin aküden sıkıntı olmus olabilir diye bir çözüm geldi ama bilgisi olan varmıdır basına gelen felan biraz uzun oldu kusura bakmayın :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
*Aracı 6 ay önce aldım aldıktan 4 gün sonra is yogunlusu sırasında farları otomatikten almışım acık kalmıştı Aku bitmisti servisi aradık şarj felan ettirmiştik onu da belirteyim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Hocam akü yapmış olabilir, ama sorunu tekrarlarsa servise gitmenizde fayda var.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu gün iterek çalıştırdık :) şaka şaka takviye yaptık. Akü sizlere ömür. Aküyü garantiden değiştirebilirse sorun ortadan kalkacak...

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu gün iterek çalıştırdık :) şaka şaka takviye yaptık. Akü sizlere ömür. Aküyü garantiden değiştirebilirse sorun ortadan kalkacak...

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine şanslıymış akü buluşmada gitmiş :)
Garantiden değiştirilir diye tahmin ediyorum.

Geri