Direksiyonu cevirince ve çukurlarda ön taraftan tok ses

Sanirim bunlar kronik sorunlari arastirdim servise goturdum amortisor takozlarimdam dedi 800tl masraf cikarttilar..daha uygun veya pratik sekilde halledebilen oldumu

krmmrt

0
Aracınız
hocam benim gecen sene o tarz bisey yasamisligim vardi. araba hareket etmezken direksiyonu cevirdigimde sag lastik taragindan tınnn diye bir ses geliyordu. bu kronik direksiyon kutusu sesi degil ama. sanayiye gittim. sag amortisorun tepesinde kaucuk bi parca var. Toz girmesin diye sanirim. o yirtilmisti. 100 tl bile.tutmamisti yapilmasi. sorun ayni olmayabilir. fikir olsun diye soyledim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Amotisör üstünde bilyalar var. Dönüşlerde rahatça dönsün kasmasın diye. O dağılmıstır. 100₺ gibi de fiyatı var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arabayi sanayiye goturme firsatim olmadi birde orada baktiricam..umarim sizlerinde dedigi gibi amortisorun ustunde ki kaucukla ilgilidir de fiyat belimi bükmez

krmmrt

0
Aracınız
ben gecenlerde araca bakım yaptırdım. Direksiyon kutusu sesini sordum. hondalarda kronik problem var zaten. usta yaptiradabilirsin ama sana hayati tehlike yasatacak bir sorun cikarmaz dedi. bozuk ya da arnavut kaldirim yollara girince o ses geliyor. Ha ne zaman yaptırılması gerekiyor onu bilmiyorum.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2gun sonra uzun yola gidecegim ozellikle sordum yolda izde birakirmi diye hic birsey olmaz istersen 6ay sonra yaptir sıkınti cikarmaz sadece ses yapar dedi..artik tatil dönüsü parayi denklestirip yaptirmam lazim

Hocam aynı sorun bende vardı direksyonu sağ sol yaptığım zaman tık diye ses geliyordu benim ustam sorunu direkt buldu amortisor içindeki pistonun üç kısmında merkezleme parçası var o kopmuş piston içerde sağa sola carpiyor ve ses yapıyor amartisor değişti ses kesildi bu arada üst takoz ve bilyada degistirebilirsiniz takoz ve bilya 75 tl tamir edilmiş amartisor 100 yan sanayi 170 orjinal 300 tl tercih sizin

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam aynı sorun bende vardı direksyonu sağ sol yaptığım zaman tık diye ses geliyordu benim ustam sorunu direkt buldu amortisor içindeki pistonun üç kısmında merkezleme parçası var o kopmuş piston içerde sağa sola carpiyor ve ses yapıyor amartisor değişti ses kesildi bu arada üst takoz ve bilyada degistirebilirsiniz takoz ve bilya 75 tl tamir edilmiş amartisor 100 yan sanayi 170 orjinal 300 tl tercih sizin

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bilgileriniz icin tesekkur ederim

Geri