Dış aydınlatma süresı

msgkcn

0
S.a.
Arkadaşlar aracımın kullanım kitapçığına baktığımda i-mid ekranından iç ve dış aydınlatma sürelerini ayar yapabiliyorum gibi görünüyor ancak ben aracımda bu ayarı bulamadım farları auto ya getirdiğimde aracı durdurup kapıları kilitlediğimde dış aydınlatma aşağı yukarı 30sn kadar yanıyor ben bu süreyi düşürmek hatta hiç yanmamasını istiyorum sizin ayarlarda böyle bir ayar varmı
aracım black edition

Türkiye versiyonu araçlarında bu özellik yok maalesef. I-midde olmasın gereken başka başka özelliklerin de olmadığını farkedeceksiniz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

msgkcn

0
Olmayan modelleri ozellikle belirtmis ancak aydinlatma ayarlarina hergangi bir belirtme yok ilginc geldi bana yokda yok yani birde kardesim bana hangi araci satiyorsan onun kitapcigini ver neden hepsi bir arada

gfb26

0
Farları otomatik konumunda tutmazsanız farlar açık kalmaz

Aracınız
Arkadaşlar Ankara Bora Servis aracımızın aküsü zaten çok güçlü bir akü değil. Farları otomatikte tutmamanızı tavsiye ediyorum demişti

Ozellik varsa kullanirim arkadas. Ozellik var ama kullanmayin ne demek boyle sacmalik mi olur. Honda Turkiye bunu duysa bayiye saglam bir giydirir. Bu arada 3 yildir farlarim otomatikte elimi bile surmedim... Hicbir sey olmadi.

Aracınız
Ozellik varsa kullanirim arkadas. Ozellik var ama kullanmayin ne demek boyle sacmalik mi olur. Honda Turkiye bunu duysa bayiye saglam bir giydirir. Bu arada 3 yildir farlarim otomatikte elimi bile surmedim... Hicbir sey olmadi.

böyle saçma bi tavsiye olabilir mi far sensörünü kapat akü zayıf ulen sen aküyü değiştirsene bunu söyleyeceğine :D

Aracınız
İ mid in çoğu özelliğinin olmayışı cidden üzücü... en işe yarıyacak otomatik kilit sistemi yok!

Aracınız
Arkadaşlar bende yeni öğrendim. Sıfır alınan her aracın aküsü 3 yıl garantilidir. 3 yıldan önce biterse bastıra bastıra hakkınızı isteyin. Fardan özelliktende geri kalmayın. Özellikleri kullanmıcaksannat arabasına binelim. Ne anlamı kaldı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Farlar sürekli otomatikte idi, 4 yıldır bişey olmadı aküye. Servis sallamış..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri