DİZEL FC5 DİREKSİYON SES AÇMA TUŞU TAKILMASI

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese selamlar! Geçen akşam aracımda ses açma tuşuna bastığımda kademeli olarak sonuna kadar açıldı. Ses kısmaya bastığımda da kademeli olarak tamamen sesi kısıldı. Teybi kapatma tuşuna bastığımda ekran kapandıktan sonra 3-4 sn bile ses açılma yada kısılma da çıkan bip bip sesi gelmeye devam etti. Teybi 2-3 kez kapatıp açmama rağmen düzelmedi ancak ertesi gün normale döndü. Başına bu tarz bir olay gelen oldu mu? birde arızanın çıktığı gün çok yağmur vardı ve derin olmasa da su birikintilerine girip çıktık ondan olabilir mi?

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese selamlar! Geçen akşam aracımda ses açma tuşuna bastığımda kademeli olarak sonuna kadar açıldı. Ses kısmaya bastığımda da kademeli olarak tamamen sesi kısıldı. Teybi kapatma tuşuna bastığımda ekran kapandıktan sonra 3-4 sn bile ses açılma yada kısılma da çıkan bip bip sesi gelmeye devam etti. Teybi 2-3 kez kapatıp açmama rağmen düzelmedi ancak ertesi gün normale döndü. Başına bu tarz bir olay gelen oldu mu? birde arızanın çıktığı gün çok yağmur vardı ve derin olmasa da su birikintilerine girip çıktık ondan olabilir mi?
bende de vardı servis halletti ama yinede uzun basmaya korkuyorum açıkcası

Aracınız
Civic FC5 2018
MErhabalar eleganceların navigasyon farklı bir şekilde update oluyor sanırım sd kartı çıkarıp siz konu hakkında bir şey biliyor musunuz?

Aracınız
Civic FC5 2018
Güncelleme serviste firmware upgrade olarak yapılıyor. Ben yapılırken başında bekledim. Tamamen farklı bir uygulama. Bildiğiniz bilgisayara Windows kurar gibi yazılım yüklüyor multimedia. Bizim naviextras programından yaptığımız sadece navigasyon haritalarını güncellemek. Eğer servisten firmware upgrade yaptırdıysanız ses açma tuşundaki problem tamamen ortadan kalkacak.

Geri