dizel otomatik exe / motordan gelen garip ses (arı vızıltısı gibi)

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
bugün farkettiğim üzere motordan garip bir ses duydum. otoparkta park halinde çektiğim videoyu paylaşıyorum. tam olarak nereden geldiğini bilmiyorum ama motorun sağ alt tarafından gibi. arı vızıltısı gibi arada kesilip arada gelen ses. araba ile yaklaşık 50 km yol yapmıştım. otoparkta sesi net olarak duyunca videoya çekip buradan sormak istedim. normal mi yoksa bu bir problem mi bilmiyorum.

ilgili video

Aracınız
Civic FC5 2018
bugün farkettiğim üzere motordan garip bir ses duydum. otoparkta park halinde çektiğim videoyu paylaşıyorum. tam olarak nereden geldiğini bilmiyorum ama motorun sağ alt tarafından gibi. arı vızıltısı gibi arada kesilip arada gelen ses. araba ile yaklaşık 50 km yol yapmıştım. otoparkta sesi net olarak duyunca videoya çekip buradan sormak istedim. normal mi yoksa bu bir problem mi bilmiyorum.

ilgili video
Servise götürün baksınlar.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Muhtemelen bosta bir kablo,kablo etiketi,veya kayislara surten bir plastik vs. Motor titresimi ile harekete gecen bir nesne! Ama ne? Servis cözer kardes..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

ilgili video
Hızla dönen pompa gibi parçadan gelen ses gibi :unsure:
Şarj dinamosu veya su devirdaim pompası gibi parçaları tedbir açısından kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

Geri