Doludan korunmak için önlem

Taner

0
Aracınız
Civic FB7 2012
Avcılar ve Sefaköy tarafında da var. Bizim moto kurye abi var parmağına gelmiş kırıldı sandım dedi. Şuan biraz şişlik var parmağında Avcılarda Yakalanmış..

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Şirket aracındaydım dolu yağarken. Fena yağdı gerçekten. Avcılarda yakalandım. Daha önce yakalanmamıştım böylesine araçtayken. Gerildim gerçekten büyük yağdı cama vurup parçalanıyordu dolu taneleri. Cam patlayacak mı acaba dedim. Yolda vs camı patlayan görmedim, ama köprü altlarına sığınanlar yüzünden epey trafik oldu. Zaten göz gözü de görmedi bi 10-15dk fena yağdı yağmurla birlikte. Herkese geçmiş olsun.

Bu dolu yağışında Honda aracım garajdaydı ancak 2017de yağanda dışarıdaydı. Onda herkesin camı falan patlamıştı benimki nokta hasar almadı. Beylikdüzündeydim o sırada, seramik kaplama yaptırmıştım o ay etkisi olabilir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Etkilenen herkese geçmiş olsun. Gerçekten can sıkıcı bir durum.

gunesec

Özel Üye
Herkese Geçmiş olsun arkadaşlar. Allah beterinden korusun. Yalnız şu doğa olaylarında köprü altına saklananlar yüzünden kaza riski artıyor. Çok tehlikeli.

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar, sizce bu dolu hasarını kaskodan mı yaptırayım, yoksa kendim mi karşılayayım?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Dolu mu yağdı ne oldu:) Allah tan gelen amenna ben önlemimi aldım dolu brandasını çektim ihtiyatın benlik tarafı tamamdır, gerisi ise Allah tandır o' ndan başkası malımı ve canımı korumayamaz.

İlk paylaştığım brandayı emekli ettim yanları da kapatan modelinden aldım ve o branda bugün dolu yağışı altında çok iyi iş çıkarttı. Şimdi çevremde görenler soruyorlar nereden aldın? kaça aldın? diye, satıcı firma ile ticari veya manevi ortaklığım olmadığı için ve ayrıca 650 liraya aldığım branda şimdilerde 1000 lira olduğu için kimseye dolu brandası öneresim gelmiyor.

Battaniye varsa yarın yanınıza alın hatta bir parça da biraz kalın çamaşır ipi ile kenarlardan bağlayın şu iki üç günü geçirelim zararsız ziyansız inşallah

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar dün son anda tavanı battaniye ile kapattım sonra dolu bastırıverdi aracın diğer yerlerini örtemedim ancak bugün baktığımda örttüğüm tavan dahil her yerde nokta nokta izler var canım çok sıkıldı görünce

Executive Eco 19

Geri