Civic FB7 Oto Branda

Kapalı garajda kullanıyorum dışarıda olurmu bilmiyorum.kumaşı hafif naylon ama çok kalitesiz değil memnunum (n11 den alınmış)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2012 fb7 branda hakkında fikirlerinizi alayım güneşte boyaya zarar verir mi brandanin altına çarşaf koysam faydası olur mu?

4078174d237bd3f75b4be41dce367ea7.jpg

Resim temsilidir

Son düzenleme:
Aracınız
Yazlık kullan kumas olandan honda için netde var içi miflonlu polyester kullana bilirsin ancak nem yapar araç tozlu ise kapama haftada bir iki kullanıyorsan uyar branda birde hırsızlık yapıp çalabilirler saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bana link atabilir misiniz ben askeriyenin otoparka bırakıyorum hırsızlık yönünden suanlik bi şikayetim yok ama nette bulamadim araç pazardan cumaya kadar kapalı kalicak sadece hafta sonu dışarıya çıkabiliyorum

HTC One E9PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
oyle bi ürün yoktur sanırım..dışarda yapılabilir..süngerin üzerine su geçirmez malzeme kaplanıp yapılabilir..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Brandayı bilmiyorum ama tecrübe ettiğim bir durumu paylaşayım, dolu esnasında battaniye hiç bir işe yaramıyor, en sağlamı halı tüylü kısmı araca sert kısmı dışarıya bakacak şekilde serilince çok iyi koruma sağlıyor.

LIE

0
Aracınız
Arkadaşlar güncel olarak önerebileceğiniz kaliteli bir ürün var mı?
Ben de uzun süre aracı kullanmayacağım 2-3 ay yatacak araba. Dışarıda. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Geri