DRL Gündüz Ledi

612990b98f57760009dba3d4de5f0cd3.jpg

Dostlarım arabamda şu tip gündüz Ledi var geçen hafta gündüz arabayı yıkarken yanmadığını fark ettim far sensorunun üstünü kapattım farlar yandı ama ledler yanmadı belki akşam çalışıyodur diye düşündüm ama bu akşam da çalışmadığını fark ettim 5 km yol yapıp farlar Auto dayken yanmıyor gece veya gündüz fark etmeden bildiğiniz gibi herhangi bir tuşu yok aracı alalı 1 yıl oluyor ilk başta yanıyodu eminim fotoğrafları da var fakat şu anda hangi şartları denediysem yakmadım yardımcı olursanız çok teşekkür ederim (biraz uzun oldu kusura bakmayın )

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5494]XRedkitX[/MENTION] Su aldığı için ledler bozulmuş olabilir, söküp kontrol edin ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yıkarken sağ Led buhar yapıyodu zaten sol led de bişey yoktu ama kontrol edicem hocam forumda var mı sis farı gündüz ledi nasıl sökülür diye bi konu?

Sis farına eğilip bakın bir tane vida var diye hatırlıyorum, onu sökün kendinize doğru çekince sis komple yerinden çıkacak.

Aracınız
Aynisindan bende de var benimkiler 1 er ay arayla söndü.izmir Camkiran 100 liraya ikisini halletti.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynisindan bende de var benimkiler 1 er ay arayla söndü.izmir Camkiran 100 liraya ikisini halletti.

Peki merak ettiğim şey şu çalışmadığını tam olarak nasıl anlıycam gündüz farlar auto deyken yanması gerekiyor demi

Aracınız
Evet dediğiniz gibi gündüz auto konumunda ledler yanmali küçük bir sigorta sorunu sanirim ama sanayi elektrikcierine sordum anlamadilar. Servis 15 dk da halletti.

Evet dediğiniz gibi gündüz auto konumunda ledler yanmali küçük bir sigorta sorunu sanirim ama sanayi elektrikcierine sordum anlamadilar. Servis 15 dk da halletti.

Sigortaları bi kontrol edeyim fakat [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocamın dediği gibi alttan vidaya ulaşamadım makyajsız kasa karter koruması var sigortalarda sorun yoksa servise götürücem

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sigortaları bi kontrol edeyim fakat @NoFeaR hocamın dediği gibi alttan vidaya ulaşamadım makyajsız kasa karter koruması var sigortalarda sorun yoksa servise götürücem

Hocam vidalar altta değil ön tarafta videoda 2:25 ten sonra dediğim yer gözüküyor.

Geri