Civic FB7 Drl Gündüz Ledim Patladı

neasy

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar,
Fotoğrafta okla gösterdiğim gündüz Ledim patladı. Komşum tamir etti. Ama daha montajını yaparken yine patladı. Oradaki ledler harici olarak sökülebiliyor. Fotoğraflarını ekledim. Neti epey aradım ama bir türlü aynı ölçüde bulamadım. Acaba başına gelen var mıdır? Nasıl temin edebilirim? Yenisi çerçeve ile satılıyor. Ortalama 250 TL. Ama boşuna o kadar para vermek istemiyorum. Tamiri mümkün sanıyordum ama elimizde kaldı yardım edebilecek olan var mıdır? IMG-20200622-WA0032.jpegImage.jpeg

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Aynı tip üründen İnternette ne kadar? Alıp tekini değiştirme imkanınız var mı?

Hocam muhtemelen su almıştır ondan patlamıştır. Kısa devre vs yapması çok zor. Az biraz eli yatkın biri değişim yapabilir. Önemli olan kapatırken iyice kurulayıp, sıvı önlemi almak. Yakın iseniz ben bakabilirim.

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

neasy

0
Aracınız
Evet yıkama sonrasında yanmamaya başladı. İlginize Çok teşekkür ederim. İstanbuldayım. Siz sanırım uzaksınız. Çamkıran garajdan almıştım. Led kısmı değişir mi diye bir oraya soracağım. Ya da sanayi de iyi bir elektrikçi bulma yoluna gideceğim.
Hocam muhtemelen su almıştır ondan patlamıştır. Kısa devre vs yapması çok zor. Az biraz eli yatkın biri değişim yapabilir. Önemli olan kapatırken iyice kurulayıp, sıvı önlemi almak. Yakın iseniz ben bakabilirim.

Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Camkiranda onla ugrasmazlar net.yapacagın en guzel sey yeni bir cerceve almak neon al ama neden neon derseniz ledini degisebilirsin.power ledler degismesi nerdeyse mumkun degil.neon çerçevedeki orjinal ledler cok cabuk patlayacaklar bunu bile bile al. neden diyorum patladiginda bu neon ledlerin yerine 50 tl ye 30cmlik far ustu kayar gunduz ledi aliyorsunuz ve modulunu kesip hortumun icinden ledi cikarip cercevedeki boyutuna gore kesip bagliyorsunuz ve bi daha patlamiyor.goruntusumu eskisinden daha super oluyor.daha bugun yaptim bende.gerekirse yardimci da olurum tarif ederim yapilisini.far ustu ledi nerden alacaginizi falan yardimci olirum.

Aracınız
Evet yıkama sonrasında yanmamaya başladı. İlginize Çok teşekkür ederim. İstanbuldayım. Siz sanırım uzaksınız. Çamkıran garajdan almıştım. Led kısmı değişir mi diye bir oraya soracağım. Ya da sanayi de iyi bir elektrikçi bulma yoluna gideceğim.

Merhaba üstad,
Benimde başıma gelmişti.

linkteki 2835 SMD LED' den alacaksın. İyi bir elektronikçi ustaya lehim yaptıracaksın.

Geri