Civic FC5 Düğün konvoyunda meydana gelen kazam hkk.

Aracınız
Civic FC5 2021
Image1638194429.739109.jpg

Düğün aracı olarak gelenekselleşen bir adeti yerine getirelim derken kuzenimin aracı sağ arka çamurluğun yüzeyine kendi fluence model aracının ön tamponunu sürttü, araçtan inip baktığımda kırmızı renk aracın o bölgesi bir karışlık bir beyazlaşma gördüm hasar çok değildi ve düğün telaşı aklımdan da çıktı. Sonradan gördüm ki o kısım plastik çatlama veya kırık yok. Yalnız keskin arka lastik kenarında biraz Derince iki üç cm lik bir boya kalkması olmuş. Bu aracı tamir hususunda orjinalliği bozulmadan ve hasar görüntüsünü yok edecek yöntem nedir acaba? Daha sonra arka sağ lastik yanı tampondaki izleri de resmeder atarım. Bu arada herkese iyi forumlar diliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
- Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

Düğün için hayırlı mübarek olsun.
Sürtme için geçmiş olsun. Fotoğraf olsa daha iyi yorum yaparız.

Aracınız
Civic FC5 2021
Allah razı olsun sağolun, ordan da yazdım. Ayrıca aracın hasar resmini de çekip atarım ilgilenen ve yardım etmek isteyen arkadaşlarımız İçin. Tekrar hoşbulduk diyeyim. Tanıştığıma çok çok memnun oldum. Hayırlı günler diliyorum

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Kaskodan mini onarım ile halledemiyor musunuz?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Kaskoyu bozmamamı çok ufak bir kusur olduğunu söylediler Ekli dosyayı görüntüle 267330

Mini onarımın kaskoya bir zararı yok ama bunu karşılamaz. 20 cm çapından fazla olunca ekstra bedel çıkıyor. Ben de geçenlerde mantara sürtmüştüm ön tamponu. Mini onarım için gittim Aksigorta'nın anlaşmalı servisine. 184 lira fark çıkardılar. Onu cepten verdim. Kaskoya her hangi bir zararı olmadı.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2021
Düğün telaşı ile kuzenim sürttü ve götürüp yaptırayım abi dedi, bende ne ona aşırı bir masraf ne de ilerde satarken bana bir sıkıntı olmaması adına forumdan yazayım sizlerin de fikrini alayım istedim. Sağolun, Allah kimsenin arabasının tekerine taş değdirmesin. Olan oldu, can sağlığı olsun. Nazar dedik bizde, çok çok teşekkürler; yorumlarınız ve destekleriniz için

Aracınız
Civic FB7 2013
Gördüğüm kadarı ile sadece tamponda hasar var. Tampon değişen bile sayılmıyor. Kasko varsa mini onarımdan yaptırabilirsiniz. İleride sizin için hiçbir şekilde problem olmaz.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Hiçbir şey yok, resmini saklayın, ne olur ne olmaz. Insanımız bir garip.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri