Civic FC5 Elazığda Civic Fc5 yangını.

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun...
2019 model yeni bir araç olduğu söyleniyor haberlerde. Bol aksesuarlı bi araç olduğu belli her yerinden. Yangın Hatalı aksesuar montajı kaynaklı olabilir. Ön bölümde yanma belirtisi yok bence de

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun...
2019 model yeni bir araç olduğu söyleniyor haberlerde. Bol aksesuarlı bi araç olduğu belli her yerinden. Yangın Hatalı aksesuar montajı kaynaklı olabilir. Ön bölümde yanma belirtisi yok bence de
Evet bende böyle düşünüyorum. Sonradan ayak üstü aydınlatma ve şerit led takılmış ise fazla ısıdan alev almış bile olabilir. Fb7'de bir üyemiz bu konuda tesisat yanığı ile hafif atlatmıştı. :(

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Sahibine sordum sonrdan takilan elektronik parcalar sis far vs mevcutmus. Malesef bazi elektronikciler hic olup olmadik yerlerden elektrik aliyorlar isleri kisa sursun diye birde bunlari sagliksiz yakitimsiz bir baglanti ile yapiyorlar. Araclara orjinal olmayan hicbir elektronik parca takilmamli. Uzun bir sure sonra dahi titresimle vs oksitlenmeyle bozulup kisa devrelere sebep oluyorlar. Yangin direksyonun altindan basladi diyor arac sahibi. Tamda elektronikcilerin sevdigi elektrik alma bolgesi ... Neyseki can kaybi yok Allah esirgesin

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Kötü olmuş yaa, çok geçmiş olsun.
LPG Li mi onu anlayamadım? Arka taraf ta yanmış gibi duruyor ama LPG li ise tank iyi dayanmış maşallah.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kötü olmuş yaa, çok geçmiş olsun.
LPG Li mi onu anlayamadım? Arka taraf ta yanmış gibi duruyor ama LPG li ise tank iyi dayanmış maşallah.

Arac lpg li ama lpg den dolayi olumsuz birsey yok. Bu gibi durumlarda sizdirma vs yoksa zaten lpg benzine gore cok daha gec alev alma derecesine sahip benzinden cok daha guvenli arkadaslar...

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
yanmış kül olmuş arabanın farları hala yanıyor hatta galiba motoru bile çalışıyor:) kaputu da açamamışlar. Utanmasa bu halde çalışıp yürüyecek bu Civic:)

Arabaya kalitesiz oto parfümü bile almamak lazım. Her ucuz parça otomobilde ciddi sıkıntılar yaratıyor ucuz bir paspas veya silecek bile olsa. Ucuz işçilik de tehlikeli.

LPG tankı çok zor patlıyor, itfaiye boşuna beklemiş o kadar. Patlamaz o LPG tankı.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Evet bende böyle düşünüyorum. Sonradan ayak üstü aydınlatma ve şerit led takılmış ise fazla ısıdan alev almış bile olabilir. Fb7'de bir üyemiz bu konuda tesisat yanığı ile hafif atlatmıştı. :(

İlgili konuyu buldum.

Aracınız
Bu itfayeciler de bir tuaf, araba yanmıs olabilir ama kaputu acıp su sıkmak ne cıkar aküyü yazık günah beyini para onun. Arka bagaja su sıkmak sonra, emin olun o gazı coktan bosaltmıstır o asırı ısıda guvenli bir sekilde mekanik olarak bosaltıyor gazı patlamayı engellemek icin.

Geri