Emniyet kemeri tokası

Aracınız
Arkadaşlar merhabalar, 2013 fb7 sahibiyim, arka koltukta 3 adet olmadı gereken kemer tokası bende 2 tane , yani ortada ve sağda oturan aynı anda kemer takamıyor, bu herkeste böyle mi yoksa benim araçta mı bi anormallik var ?

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhabalar, 2013 fb7 sahibiyim, arka koltukta 3 adet olmadı gereken kemer tokası bende 2 tane , yani ortada ve sağda oturan aynı anda kemer takamıyor, bu herkeste böyle mi yoksa benim araçta mı bi anormallik var ?

Kemer tokası o metal parçayı diyorsanız onlardan üç tane olmak zorunda zaten koltuğun kenarlarına bakın sıkışmıştır görmemiş olabilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Koltugu sokup takmislarsa arkaya falan kacmis olabilir. 3 degil de 2 olamaz muayeneden de gecmez diye dusunuyorum. Cunku emniyet kemerlerini kontrol ediyorlar.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız

Koltugun altina kacmistir. Kaldir yaslanma yerinin altindan sok elini gorursun ordadir.. kalkiyor koltuklarin oturma yeri.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mehmet Şahin
Aracınız
Civic FB7 2014
Merhabalar herkese. Yeni konu açmak istemedim. 2014 Civic yeni aldigim araçta ortada 1 emniyet kemeri tokası var.2. su kayıp :) arka koltukları yatırdım birşey görünmüyor. Elimle orta boşlukta aradım bulamıyorum. Haftaya muayeneye gireceğim. Sizce nasıl bulabilirim,çıkarmam lazım. Oturak yerleri kaldırılıyor diye yazmış bı arkadaş. Bu oluyor mu nasıl oluyor bilen var mıdır? Tokanin olmama ihtimali olmaz heralde.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar herkese. Yeni konu açmak istemedim. 2014 Civic yeni aldigim araçta ortada 1 emniyet kemeri tokası var.2. su kayıp :) arka koltukları yatırdım birşey görünmüyor. Elimle orta boşlukta aradım bulamıyorum. Haftaya muayeneye gireceğim. Sizce nasıl bulabilirim,çıkarmam lazım. Oturak yerleri kaldırılıyor diye yazmış bı arkadaş. Bu oluyor mu nasıl oluyor bilen var mıdır? Tokanin olmama ihtimali olmaz heralde.
Koltuklar çok basit kalkıyor. Ben de kılıf takarken toka rahatsız ettiği ve kullanılmadığı için koltuk altına saklamıştım. Muayene öncesi lazım oldu :) Lokma 10 anahtara ihtiyacınız olacak sadece.

Bu videodaki fc5 ama birebir aynı sökülüyor arka koltuk.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mehmet Şahin
Aracınız
Civic FB7 2014
Koltuklar çok basit kalkıyor. Ben de kılıf takarken toka rahatsız ettiği ve kullanılmadığı için koltuk altına saklamıştım. Muayene öncesi lazım oldu :) Lokma 10 anahtara ihtiyacınız olacak sadece.

Bu videodaki fc5 ama birebir aynı sökülüyor arka koltuk.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok teşekkür ediyorum. Sayenizde öğrenmiş oldum ??? sorun da çözüldü

Geri