En Iyi Sigorta-Kasko Şirketi

kayhanbozkus

0
Yönetici
Merhaba arkadaşlar burada aslında sormak istediğim özellikle kasko yaptırıp memnun kaldığınız firmanın hangisi olduğu ? Aracımla kaza yaptım ve Pazar gununden beri serviste beklemekte bu tarihten itibaren ikame araç konusunda inanilmaz sikinti yasiyorum. Ray Sigorta yapildi kaskomuz ve aradigimizda yogunluk nedeniyle arac ayarlamaya calistiklarini soyluyorlar. Ray Sigorta ile devam edilmeyecegini artik anladik. Size sormak istedigimde tam olarak burasi kaza durumunda musterisini uzmeyen bekletmeyen "benim basima geldi ve yalniz birakmadilar" dediginiz sigorta sirketi var midir ? Yoksa hepsi ayni mi ?

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok geçmiş olsun, hiç haberimiz olmadı :(

Yakın zamanda bir akrabamın aracı pert oldu, sigortası Sombo-Japan'dı ve pert kararı verildikten sonra 2 hafta içinde piyasa fiyatı üzerinden aracın fiyatını ödediler, hızlarına bayağı şaşırmıştım.
Eski farklı araçlarımda genelde hep AXA'da kasko yaptırmıştım. Arıza ve lastik patlamalarından dolayı çekici hizmetini bolca kullandım, ayrıca 3 defa da yetkili serviste ön cam değişimi yaptırdım. AXA'dan bu açıdan bir sorunla yaşamadım şimdilik.
Bir tanıdığımında ufak bir hayvana çarpmadan dolayı aracı 1 hafta tamirde kalmıştı, onun kaskosu da Anadolu idi.
Talep bulundukları anda ellerinde C sınıfı araç olmadığı için kiralık olarak Skoda superb vermişlerdi :)

Bence maddi anlamda güçlü sigorta şirketlerinden kasko yaptırırsanız ve acentenizde ilgili ve çözüm odaklı ise, tamir ve kiralık araç konularında sorun durumlarında hızlı çözüme kavuşabilirsiniz.

Son düzenleme:

kayhanbozkus

0
Yönetici
Tesekkurler abi ... Arastirdigimda zaten en cok teecih edilen Allianz , Anadolu , Axa , Sompo , Mapfre diye gidiyor. Bu sefer 3-5 hesabi yapmadan kaliteli bir sirketle calismamiz gerekiyor belli ki ...
Çok geçmiş olsun, hiç haberimiz olmadı :(

Yakın zamanda bir akrabamın aracı pert oldu, sigortası Sombo-Japan'dı ve pert kararı verildikten sonra 2 hafta içinde piyasa fiyatı üzerinden aracın fiyatını ödediler, hızlarına bayağı şaşırmıştım.
Eski farklı araçlarımda genelde hep AXA'da kasko yaptırmıştım. Arıza ve lastik patlamalarından dolayı çekici hizmetini bolca kullandım, ayrıca 3 defa da yetkili serviste ön cam değişimi yaptırdım. AXA'dan bu açıdan bir sorunla yaşamadım şimdilik.
Bir tanıdığımında ufak bir hayvana çarpmadan dolayı aracı 1 hafta tamirde kalmıştı, onun kaskosu da Anadolu idi.
Talep bulundukları anda ellerinde C sınıfı araç olmadığı için kiralık olarak Skoda superb vermişlerdi :)

Bence maddi anlamda güçlü sigorta şirketlerinden kasko yaptırırsanız ve acentenizde ilgili ise tamir ve kiralık araç konularında sorun oluştuğu durumlarda hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

Aracınız
Civic FB7 2013
Geçmiş olsun.
Sompo japan full kasko yaptırmayı düşünüyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracım 2019 eco elegance .

Sigortam ve Kaskom ikiside SOMPO JAPAN

sirgortam 600 TL
kaskom (ilk) 1850 TL tuttu... daha öncede babamın araçta sompoydu ondan memnun kaldıgım için bende sompo yaptırdım. il 3 yıl yenideğer teminatlı olması cezbetmişti

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun. Çok şükür başımızdan büyük bir kaza geçmedi ama ufak bir kazada Aksigortadan ücretsiz çekici hizmeti kullanmıştım. Ayrıca kasko yenilerken bir yıl içinde iki kez 15+15 gün olan ikame araç hakkımı 50 TL fark ile 30+30 gün olarak değiştirdiler. Bunun dışında kasko şirketi ile herhangi bir diyaloğum olmadı. Kazayı nasıl yaptın hocam? Umarım sizde birşey yoktur?

Aracınız
Civic FB7 2013
Aracım 2019 eco elegance .

Sigortam ve Kaskom ikiside SOMPO JAPAN

sirgortam 600 TL
kaskom (ilk) 1850 TL tuttu... daha öncede babamın araçta sompoydu ondan memnun kaldıgım için bende sompo yaptırdım. il 3 yıl yenideğer teminatlı olması cezbetmişti
Hocam ben de geçen ay kasko yaptırdım sompo japandan. Aracım 2017 model. Ve ilk aracım ve ilk kaskomdu ama ben 3300 tl ödedim. Sizin 1850 nasıl tuttu anlamadım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ben de geçen ay kasko yaptırdım sompo japandan. Aracım 2017 model. Ve ilk aracım ve ilk kaskomdu ama ben 3300 tl ödedim. Sizin 1850 nasıl tuttu anlamadım.

Sigortam 7. Basamak hocam, ancak hayatımda ki ilk kaskom... Bu arada poliçemde kamu görevlisi indirimide uygulandı. %15 'miş. kaskoyu yaptırırken diğer şirketlerden de teklif almıştım geneli 2500 civarı çıkmıştı zaten.

Merhaba arkadaşlar burada aslında sormak istediğim özellikle kasko yaptırıp memnun kaldığınız firmanın hangisi olduğu ? Aracımla kaza yaptım ve Pazar gununden beri serviste beklemekte bu tarihten itibaren ikame araç konusunda inanilmaz sikinti yasiyorum. Ray Sigorta yapildi kaskomuz ve aradigimizda yogunluk nedeniyle arac ayarlamaya calistiklarini soyluyorlar. Ray Sigorta ile devam edilmeyecegini artik anladik. Size sormak istedigimde tam olarak burasi kaza durumunda musterisini uzmeyen bekletmeyen "benim basima geldi ve yalniz birakmadilar" dediginiz sigorta sirketi var midir ? Yoksa hepsi ayni mi ?

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

Kaskoda Anadolu ve AXA ilk bire oynar
Sigorta yaptırmış olduğunuz Acenteninde önemi büyük kaza olunca işi yakınan takip eden birisi olması her asamada bilgi belge konusunda yardımcı olabilmesi
Olay vuku bulduğunda durmadan değilde müşteriden yana tavır alan bı acente bulmak lazım

Venus V6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

Bu arada trafikte ve dask gibii zorunlu sigortalar dışında tüm policelerinizi e devletten dönem dönem sorgulayan
Poliçe teklifini poliçe diye müşteriye veren
Nakit ödenen poliçeleri daha sonra iptal eden acenteleri dönem dönem duymaktayız
Ve ödemenizi kesinlikle kredi kartinizdan S A N A L K A R T kullanarak yapın
SAYGİLARİMLA

Venus V6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri