Engelli otv indirimli civic fc5 alimi

oncelikle herkese merhaba forumda henuz yeniyim.gecen ay opel astra sedan 2016 model aracimi sattim bir aydir arac almadim.suan butun araclari elimden geldigince incelemeye calisiyorum ve aklima yatan en mantikli arac civic sedan 1.6 eco elagence.simdi asil merak ettigim olay ben araci otv indirimli alicam babamin ustune.gozden dolayi engelli raporunu sali gunu alicam hondalarda otv indirimi nasil acaba?alacagim arac 121 bin lira bana kaca mal olur bu konu hakkinda bilgisi olan biri bilgilendirirse beni cok sevinirim.surec nasil isliyor hemen gidip alabiliyormuyuz vs falan.

Hocam surec nasildi? Direk evrakla bayiye gidip alabiliyormuyuz ? Ve araci kac gunde teslim ettiler,biraz bilgilendirirsen eger sevinirim :)

Hocam 139.300'lük arabayı indirimsiz ancak 92.800'e alabilirsiniz. Hangi bayiden aldınız arabanızı? Bende executive düşünüyorum.

rs 06

0
Hocam 139.300'lük arabayı indirimsiz ancak 92.800'e alabilirsiniz. Hangi bayiden aldınız arabanızı? Bende executive düşünüyorum.

Valla hocam nasıl hesaplıyorlar bilmiyorum 95 binden fiyatta aldık 92 diyende oldu 90 olur diyende ki 90 diyen 89 bıraktı aksesuar felan sök tak gösterecem gibi şeyler söyledi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

95 diyen olur tabi. Engelli indirimi yaparken normal karlarının üstüne ekstra kar koyuyor. Ben hesaplıyorum 100.000 adam diyor 107.000.
Dedim nasıl hesap yapıyorsunuz. Dedi karı hesap sonrası ekliyoruz vs vs bahane uyduruyorlar.
Bi tanesi de açıp vergi matrahı nedir diye araştırmıyor. Dikkatli olun beyler bayanlar. Zaten engelliye hayat vurmuş bi de satış danışmanlarının cahiline yada hırsızına denk gelmeyin.

Geri