ES7 VTEC2 önerisi

gecenlerde sattigim 2006 model model 80.000 km deki aracima lpg taktirmistim.
akl obd2 kit takilmisti 1050 liraya.
muthis uyum sagladi yakit.konusunda uzun yolda 15-16 krs yakiyordu.
sehir ici 19-21 krs arasi yakiyordu.
10 liraya 40 km yapiyordum.
akl dedigim atikerin yan urunu ama hondalarin geneli lpg.ile tam uyumlu oldugu icin markadan cok montaja onem.verilmeli.
guzel bir usta.bul ve az yakmanin.keyfini surr :)

Aracınız
gecenlerde sattigim 2006 model model 80.000 km deki aracima lpg taktirmistim.
akl obd2 kit takilmisti 1050 liraya.
muthis uyum sagladi yakit.konusunda uzun yolda 15-16 krs yakiyordu.
sehir ici 19-21 krs arasi yakiyordu.
10 liraya 40 km yapiyordum.
akl dedigim atikerin yan urunu ama hondalarin geneli lpg.ile tam uyumlu oldugu icin markadan cok montaja onem.verilmeli.
guzel bir usta.bul ve az yakmanin.keyfini surr :)
baska profilde yazilmis yazan.benim.
sorun olursa.cevaplarim kardesim lpg hakkinda

Aracınız
valla o kadar detayli bilmiyorum ama cekisinde kayip yoktu otobanda 120den sikmaya basladim.direk 150-160 cevirdi kasma zorlama.tikanma yoktu.
ama lpg.ye yuzde yuz uyumlu bir motor can sikmaz emin ol

Aracınız
Bu es7 kasa civiclerde obd desteği var mı? Bendeki kit 2008 ve üzeri araçları destekliyormuş. Haliyle boşa çöp oldu obd için verilen fazla para

Aracınız
Biz obd var her turlu bilgide aliniyor obd den.ama.sizin.kastiniz nedir acaba

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Prins technomax kiti var bende. Bunun lpg ecusu 2008 sonrası modellerin obd bağlantısını destekliyormuş. Bu kitte böyle olay. Ecu, silverline ile de aynı bu arada. Ayrıca sürekli de arıza lambam yanıyor 14 kere ayar yaptılar bi türlü beceremediler. Hep fakirde kalıyo arızası p0171

Aracınız
Prins technomax kiti var bende. Bunun lpg ecusu 2008 sonrası modellerin obd bağlantısını destekliyormuş. Bu kitte böyle olay. Ecu, silverline ile de aynı bu arada. Ayrıca sürekli de arıza lambam yanıyor 14 kere ayar yaptılar bi türlü beceremediler. Hep fakirde kalıyo arızası p0171
Technomax cok meth ediyordu millet demek bizim arabalarda sikinti yapiyor baska yerlerede gittiniz mi ayar icin ???

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
13-14 kere ayar yapıldı. Montajcı,bölge distribütörü,Türkiye genel arıza ve Hollanda çözemedi durumu. Şimdi de tesisatı söküp tekrardan ecu ile birlikte değiştireceklermiş. Sıkıntı aracın fakirde kalması sürekli. Ayar yapılıyo ben elm327den bakıyorum ltft ve stft değerlerine, değerler bi süre normal takılıyo takip ediyorum oldu tam diyorum. Akşam çıkınca yola bi bakıyorum stft yine 30lara çıkyıo ve ltft yi yükseltip lamba yanmasına neden oluyo. Yapılan ayar bozuluyo kısaca. Ben çözemedim durumu neden oluyo diye. Ayarı yapıyolar ayar kendiliğinden bozuluyo

Geri