ES7 VTEC2 önerisi

Aracınız
haftalık 300-500 km kullandığım aracıma lpg taktırmak istiyorum, benzin fiyatları malumunuz.
ostim de bu işi yapanlarla konuştuğum zaman atiker gold obd li sistem öneriyorlar.
VTEC2 lere taktıklarını ve inanılmaz uyumlu olduğunu söylüyorlar.

sizlerin fikirleri nelerdir?
MTM, BRC, PRINS, ATİKER ne yapmamı önerirsiniz?
kullananların yorumlarını alabilir miyim,
iyi forumlar,,,

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1388]walkmania[/MENTION]

Hocam Fb7 için Brc öneriliyor, Es7 için brc, zavolli düşünülebilir.
Prins güzel ama pahalı.
[MENTION=194]Can[/MENTION] senin lpg neydi?

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende atiker var obdli sistem. 2012 ağustosta 139binkmde takıldı şu an 178bin kmde benim araç, arıza lambası vs sorunu olmadı. Önemli olan kitten öte montajın düzgünlüğü. Arıza ışığından yakınan çok oluyor, ben öyle bir problem yaşamadım.

Aracınız
Sanirim atikeri iyi bit ustaya taktirmak hem maddi hem mane I iyi olacak. Araci sikistirinca inanilmaz yuksek benzin sarfiyati yaptiriyor

Aracınız
benım aracımdada atıker gold var 15 bin km dir kullanıyorum arıza ışığı hiç yanmadı enjektör seside yok önceki aracımda brc vardı baya sesli çalışıyor ışıkta vs dururken duyuyordum sesi bunda öyle bir sorun yok,birde size tavsıyem özellikle atikerde bayinizi iyi seçin ben şuan memnunum fakat taktırdıktan sonra takılmadan önceki ustadan eser kalmıyor sorunuzla ilgilenecek gerçekten yetkili servisi bulun ,ilk takıldığında aracımın t borusu denen lpg ye su alınan borusunun kelepçelerini sıkmamışlar bir lpg montajcısının takarken en cok dıkkat edeceği yerlerden biri ama kelepçelerin hepsi gevsek çıktı ve aracım su eksiltmeye başladı Allah muhafaza farketmesem aracın ne contası kalırdı nede motoru montajdan sonra bunun için 4 defa ustaya gitmek zorunda kaldım her seferinde işin uzun süreceği gerekçesiyle başından savdı bana utanmadan sürekli suyunu kontrol edersen hararet yükselmez gibi saçma bir tavsiyede bulundu sağolsun, en sonunda zorla yaptırdık çok şükür şimdi hiçbir sıkıntımız yok

Aracınız
benım aracımdada atıker gold var 15 bin km dir kullanıyorum arıza ışığı hiç yanmadı enjektör seside yok önceki aracımda brc vardı baya sesli çalışıyor ışıkta vs dururken duyuyordum sesi bunda öyle bir sorun yok,birde size tavsıyem özellikle atikerde bayinizi iyi seçin ben şuan memnunum fakat taktırdıktan sonra takılmadan önceki ustadan eser kalmıyor sorunuzla ilgilenecek gerçekten yetkili servisi bulun ,ilk takıldığında aracımın t borusu denen lpg ye su alınan borusunun kelepçelerini sıkmamışlar bir lpg montajcısının takarken en cok dıkkat edeceği yerlerden biri ama kelepçelerin hepsi gevsek çıktı ve aracım su eksiltmeye başladı Allah muhafaza farketmesem aracın ne contası kalırdı nede motoru montajdan sonra bunun için 4 defa ustaya gitmek zorunda kaldım her seferinde işin uzun süreceği gerekçesiyle başından savdı bana utanmadan sürekli suyunu kontrol edersen hararet yükselmez gibi saçma bir tavsiyede bulundu sağolsun, en sonunda zorla yaptırdık çok şükür şimdi hiçbir sıkıntımız yok

battalgazi bey,
dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum bende atikeri iyi bir ustaya taktırmak mantıklı geliyor.
allah tan farketmişssiniz hortumları, eski aracımda ben conta değiştirmek zorunda kalmıştım,
yakıt değerleriniz nedir_?

Aracınız
Mtm yide çok duyuyorum kullananlar memnun fakat fiyatlar brc ya yakin LPG de enjektorlere dikkat edin derim öncelikle

Tapatalk....

Aracınız
battalgazi bey,
dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum bende atikeri iyi bir ustaya taktırmak mantıklı geliyor.
allah tan farketmişssiniz hortumları, eski aracımda ben conta değiştirmek zorunda kalmıştım,
yakıt değerleriniz nedir_?

yakıttan çok memnunum hocam hergün 100 km yol yapıyorum bir kısmı şehir içi yolum üzerinde 12 gidiş 12 geliş 24 ışık var çoğunda duruyorum bu şartlarda en son 70 liraya 408 km gittim depoyu tamamen bitirip aldığım gazı bitirene kadar yaptığım ölçümdür

Geri