Executive alacağım yardım lütfen

Aracınız
Civic FC5 2019
Alakasız belki ama makyajlı exetuve aracımin şoför camı özellikle anahtarla kaldırınca tekrar iniyor. Videoda da açık bir şekilde görülüyor. Bir hata mıdır yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2019
ben şimdi denedim bende olmuyor. bayramdan sonra servis ile görüşmenizde fayda var..
Alakasız belki ama makyajlı exetuve aracımin şoför camı özellikle anahtarla kaldırınca tekrar iniyor. Videoda da açık bir şekilde görülüyor. Bir hata mıdır yoksa ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum teşekkürler.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Peki arkadaşlar 2.el araç alırken garantisi devam ettiğini nasıl anlayabiliriz? Servisten mi sorgulatmamız gerekiyor bunu?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Peki diyelim aracın 40 bin bakımı yetkili servisinde yapılmış fakat sonraki bakımı dışarda yapılmış dolayısıyla garanti dışı kalır ama serviste hala garantili görünmezmi?
Bu tespiti aracin km.si ve yılı ile karşılastirarak hesaplayabilirsiniz. Önemli olan bakım kayıtlarını eksiksiz olarak öğrenmek.

Aracınız
Civic FC5 2020
50.000 km ye servise gitmediği serviste belli olur ve garanti dışı kaldığını hemen söylerler size. Periyodik bakımlar serviste yapılmamış ise ve bunun dışında aracın herhangi bir aksamının yetkisiz kişilerce belli olacak şekilde zarar verilerek kurcalanması tespit edilirse garanti biter.
Tam olarak neyi sormak iatiyorsunuz bumudur cevabı bilemedim.
Peki diyelim aracın 40 bin bakımı yetkili servisinde yapılmış fakat sonraki bakımı dışarda yapılmış dolayısıyla garanti dışı kalır ama serviste hala garantili görünmezmi?

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri