Fahri trafik müfettişi ve kırmızı ışık cezası

Aracınız
Civic FC5 2019
merhaba arkadaşlr dün ceza geldı kırmızı ışıkta geçmekten 199 tl 15 gun ıcerısınde odersem yuzden 25 ındıırmlı 150 tl.. cezayı kesen fahrı trafık mufettişi.. fahrı trafık mufettısı cezalarına ıtıraz eden oldu mu hıc aranızda. acıkcası bu arkadadan gelen ılk trafık cezam.. ıtıraz etmeyı dusunuyorum nasıl bır yol seyretmem gerekıyor kazanma ıhtımalım nedır?

Geçmiş olsun hocam. Daha önce başıma hiç gelmedi ama araştırdığım kadarıyla Sulh Ceza Mahkmesine dilekçeyle başvuruda bulunmanız gerekiyormuş. Buyrun bir dilekçe örneği : DİLEKÇE

Aracınız
Hocam itiraz edecekseniz mutlaka cezayı ödeyin oyle itiraz edin indirim Hakkı'nızı kaybetmeyin bende aynı cezaya itiraz ettim geçmedim görüntü yok kayıt yok dedim mahkeme iptal etmedi buyuk ihtimalle sizinki de iptal olmaz ama üstüne gitmeniz gerek

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
fahri trafik müfettişi dediğiniz trafik polisi olmayan polisler mi? nası bişi bu??

Aracınız
Sacmaliklarla dolu ülkemde ki en saçma unvanlardan sadece bir tanesi Fahri trafik müfettişi

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam itiraz edecekseniz mutlaka cezayı ödeyin oyle itiraz edin indirim Hakkı'nızı kaybetmeyin bende aynı cezaya itiraz ettim geçmedim görüntü yok kayıt yok dedim mahkeme iptal etmedi buyuk ihtimalle sizinki de iptal olmaz ama üstüne gitmeniz gerek

,

cvp ıcı tşk ederım mahkemenın ıptal etmemesı buyuk sacmalık ama neye gore suc kamera yok ıspat yok baska bırsey yok acıkcası mahkeme reddedıyorsa ugrasmaya degmez o halde tek durusmada souc ıkıyor mu yoksa gıt gel oluyor mu

Aracınız
,

cvp ıcı tşk ederım mahkemenın ıptal etmemesı buyuk sacmalık ama neye gore suc kamera yok ıspat yok baska bırsey yok acıkcası mahkeme reddedıyorsa ugrasmaya degmez o halde tek durusmada souc ıkıyor mu yoksa gıt gel oluyor mu

Siz gitmiyorsunuz gıyabiniz da karar veriyor sulh ceza Hakimligi karar size tebliğ ediliyor sadece bir dilekçe veriyorsunuz bence şansınızı deneyim hakim belki insaflı çıkar internette aynı durumdan bir suru dilekçe var

Geri