Far Önerisi???

Selamun aleykum arkadaşlar. Bir aracın sürtmesi sonucu far çatladı. Servis far için 1500 tl civarında bir ücret çıkardı. Şimdi ben tek far için bu kadar ücret ödemektense ledli far alsam çiftini taktırsam nasıl olur? Öneriniz nedir? p.tesi servise gideceğim tekrar...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1043]mmestan[/MENTION]

Geçmiş olsun, bence olur daha ucuza mal edersin.
Onun öncesinde çıkmacılara bakmakta da fayda var.

Çıkmacılar da 600 TL hatasız bir fara fiyat verdiler. Ledli far alsam çifti 1000 TL daha mantıklı ama içini açıp bixenon yaptıracak adam bulmam lazım. Malum Kahramanmaraş ta ne arabadan anlayan var ne de tamirci hepsini al vur birbirine...

Fb: facebook.com/hondaskmaras

Eyvallah teşekkür ederim. Ledli farları kimse önermedi. Hatta satan adam bile bana hiçbir garantisi yok dedi :) alacaksın hayrını göreceksin dedi işin içinden çıktı. Servis 1500 e varan bir ücret talep ediyor.

Farı kıran sürücü kaçtı bu arada. Plaka ile emniyete şikayette bulunduk. Bakalım süreç ne olacak....

Ledli farın mercek kısmı H1 ampul dedi biri de hiçbir işine yaramaz dedi. Anlamadım adamların ağzı yanmış sanırım. Kimse satmak istemedi...

Aracınız
http://www.anadoluhonda.com/ bu firma ile görüş Adana'dan Resul'ün selamı ile arıyorum de sana yardımcı olurlar ben bir çok yedek parçamı bu arkadaştan aldım hatta samimi olduk. İsmi DURSUN. Şu anda Ledli fark istedim çinden getiriyor bana

Ustad bu kişiyi aradım sağlam çıkma bir far var dedi işlem görmemiş 600 tl fiyat istedi. Ben şimdi şunu düşünmeye başladım. Farı kıran aracı gidip şikayet ettim. Plaka sını felan verdim servis aracı üstünde firmanın ismi felan yazıyor. Ben bu farı dışardan alırsam hukuki işlemlerde sıkıntı çıkar mı? Yada işi riske atmadan serviste gidip orjinal takıp hukuki işlemleri beklemek. Sonuçta o araç olay yerini terkettiği için suçlu durumda felan dediler. Nasıl bir sonuç çıkar bilmiyorum.
Ledli farlardan vazgeçtim gibi.

Aracınız
merhaba

aynı olayın benzeri basımıza geldi... sigortadan senin araban bir sekilde yapılacak.. parasıda o kişinin kaskosu olur trafik sigortası olur alınacak.. bazen böyle durumlarda kişiler anlasma yapıyor davalarından vazgeciyor. suclu taraf hasarını cepten öderse sigortasıda bozulmamıs olur. kişiyi bulup anlasmak önemli kısacası bu parayı karsı taraf istesede istemesede ödeyecek. siz bekleyin acil değilse...bu durumlarda calıstıgınız sigorta acentasıda cok önemli benim kazamda acentem takip etti birazda baskı yapınca olay cok kısa sürede cözüldü...

Son düzenleme:
Geri