Far sararma sorunu nasıl çözülür?

Enes35

0
S.a arkadaslar ön farlarda sararma mevcut dışından bi kaç işlem denedim diş macunu gibi fayda etmedi içten gibi gözüküyor degiştermekmi gerekli yoksa degişmeden çöze bilirmiyiz. uploadfromtaptalk1437602886809.jpg

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Konuyu hortlatiyorum. Farlarım bu halde bu son zamanların olayı zımpara uygulaması sonuç verirmi bu farlara. Xenon kullanılmamış hiç ilk sahibinden aldım büyük ihtimalle içten sararma yok farlardaIMG_20180224_131532.jpg

İmkansızı dene, belki değildir!

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Konuyu hortlatiyorum. Farlarım bu halde bu son zamanların olayı zımpara uygulaması sonuç verirmi bu farlara. Xenon kullanılmamış hiç ilk sahibinden aldım büyük ihtimalle içten sararma yok farlardaEkli dosyayı görüntüle 5450

İmkansızı dene, belki değildir!

Ben manisada bi arkadaşla tanışmıştım bu işi yapıyordu. Uygulama yaptığı 3-5 aracı gördüm çok ta hoşuma gitti. Yolum düştüğünde bende ön farlarım için yaptırmayı düşünüyorum. Biraz havalar düzelirse komple pasta cila boya koruma far stop temizliği şeklinde yaptırcam. Ustasını bulursanız gayet başarılı bişeyler çıkıyor ortaya.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=11041]Ozzi[/MENTION] Kalından inceye doğru su ile zımpara yapılıyor, üzerine bir de pasta yapılarak yüzey temizleniyor.
Yıkamacıların kulladığı sözde yıkama şampuanlarındaki kostik ve zararlı kimyasallar sonucu farlar ve plastik aksamlar bu hale geliyor.

CAZ87

0
Aracınız
Merhaba , forum'a yeni katıldım.
Adana'da kendi araçlarımıza uyguladıgımız yöntem 1000'lik ve 2000'lik sulu zımpara vurup pasta cila makinası ile pasta cekiyoruz ve üstüne meguiars'n hızlı cilasını cekiyoruz far ilk gün ki temizligine ulaşıyor neredeyse. NOT: BU UYGULAMA 2 FAR'a 50 tl ücret.

Aracınız
Civic FC5 2020
Araba farını parlatmasını falan geçin de diş macunun dişlerimize bile hayrı yok ki . Kaç ay boyunca diş teli fiyatlarına bakıp yaptırmaya karar verdiğim diş tellerimi sararttı içinde ne olduğu belirsiz kimyasal maddeler bulunduran bu diş macunu araba farına parlatmayı bırak leke bile bırakır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri