Far Üstündeki Parlak Malzeme

ABurak

0
Aracınız
Arkadaşlar basınçlı suyla aracı yıkarken burası soyuldu nasılsa, böylece burasının kaplama olduğunu öğrenmiş oldum. Bu parça (sadece farın üstündeki kısım) serviste 770 lira gibi bir fiyatla satılıyor. Kaplama vs mi yaptırayım dışarda, çıkma mı bulayım bilemedim, var mı daha önce karşılaşan? IMG_20190714_125520.jpeg

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar basınçlı suyla aracı yıkarken burası soyuldu nasılsa, böylece burasının kaplama olduğunu öğrenmiş oldum. Bu parça (sadece farın üstündeki kısım) serviste 770 lira gibi bir fiyatla satılıyor. Kaplama vs mi yaptırayım dışarda, çıkma mı bulayım bilemedim, var mı daha önce karşılaşan? Ekli dosyayı görüntüle 253851

Hocam şikayet etsene değişsinler suyla soyulur mu allah aşkına. Jettanın da arka tampon soyuldu şikayet ettik değiştiler serviste

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

ABurak

0
Aracınız
Söyledim ama yakından tutmuşsunuzdur, camı bile keser o şekilde basınçlı su diyorlar :))
Hocam şikayet etsene değişsinler suyla soyulur mu allah aşkına. Jettanın da arka tampon soyuldu şikayet ettik değiştiler serviste

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ABurak

0
Aracınız
Yani asıl sormak istediğim başına gelen kimse var mı, tecrübesi olan birisi? Malum herkese güvenip yaptıramayız dünya paralar istiyorlar yenisine bir de kötü olursa mecbur değişiklik gerekecek. Ya da yan sanayi olan var 200 lira civarı sırıtır mı acaba parlaklık olarak.
Yapılabilir, bir maliyet araştırması yapın.
Çıkma parça da ucuza bulabilirseniz değiştirebilirsiniz.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
garantiden değiştirmiyolar mı ?

Geri