Fb7 2. Setup öncesi yapilan son performans ölçüm

4700rpm de 123hp, 6500rpm de kaç veriyor baktınız mı?

Aracınız
4700rpm de 123hp, 6500rpm de kaç veriyor baktınız mı?
Muhtemelen azalan bir form grafiği çizer daha erken maximuma çıktığından, ama şöyle bir fark oluştu tork zamanlaması da düştüğünden, Birbirlerini iyi dengelediler, Önceden yavaş hızlanıp üst devirlerde biraz canlanıyordu şuan hem alt hemde üst devirleri canlı kaldı eskiden daha bi hantaldı :) Youtube Kanalımda 0-100 denemem de var 8.2 saniye de çıkıyor aracım :)

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Filtre K&N 80$
Spacer 77$
Egzos komple 600 tl
Bujilerde 40$
Çok yüksek bir maliyeti yok.. 2. bir setup yapılıcak simdi onun maliyeti bi tık daha fazla olucak onlarıda burada paylaşıcam + birde yazılım yaptırılıcak :)

Hocam ne diyorsunuz bizim araclara chip tuning yok diye biliyordum :) motora dokunmayacağım diyordum ama aklımı bulandirdiniz :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam ne diyorsunuz bizim araclara chip tuning yok diye biliyordum :) motora dokunmayacağım diyordum ama aklımı bulandirdiniz :)

Chip tuning yok zaten :) Herkes yapmaz ama, beyni açıp içeriden uygulama yaparak yazılımı atabiliyorlar dışarıdan bağlanıp yapamıyorlar :) onun için çoğu Yazılımcı uğraşmıyo zahmetli bi iş :)

Chip tuning yok zaten :) Herkes yapmaz ama, beyni açıp içeriden uygulama yaparak yazılımı atabiliyorlar dışarıdan bağlanıp yapamıyorlar :) onun için çoğu Yazılımcı uğraşmıyo zahmetli bi iş :)

Hocam beyni actiklarinda da çok uğraştırıyor satarken binbir dereden su getiren insanlar oluyor :( bu arada araç manueldi değil mi? Ayrıca 8.2 saniye çok iyi bir rakam yakıt tuketimi ne durumda yuzde kaçlık bir artış oldu?? Sorulara boğdum ama bizim araçlarda böyle seyler pek olmuyor diye bildiğim için heyecanla kendimi kaybettim:)

Aracınız
Hocam beyni actiklarinda da çok uğraştırıyor satarken binbir dereden su getiren insanlar oluyor :( bu arada araç manueldi değil mi? Ayrıca 8.2 saniye çok iyi bir rakam yakıt tuketimi ne durumda yuzde kaçlık bir artış oldu?? Sorulara boğdum ama bizim araçlarda böyle seyler pek olmuyor diye bildiğim için heyecanla kendimi kaybettim:)

Satarken de bu tarz şeyleri sevene satmak gerek :) Evet aracım manuel yakıtım km de 5 6 kuruş 100 km de 9.6lt :) Yakıtımı arttırmadı sürekli gazlayan biri değilim

Geri