Fb7 2. Setup öncesi yapilan son performans ölçüm

Tork x devir = beygir diye biliyorum ben ki bu hesapta bu veriler uyusmuyor gibi. Garip bir durum benim icin, takibe devam.

Aracınız
video cok kisa yaniltici olabilir. Uzun hali varsa onu izlemek daha dogru olacaktir.
Video tam 8 saniye 1 den 101 kmh'a. keserken 1 den kesmişim videonu orjinali yok 5 6 ay önceki test bu :) Cunku tam 8 saniye olarak kesmiştim 1 den basladıgı için hadi 8.2 değil 8.5 diyelim :) 1 km hıza 5 salise de cıkmıyordur zanlımca :) 0-100 ölçümleri sadece güç ve torka dayalı da değildir hızlanırken km artışlarına bakarsanız anlayabilirsiniz emsallerinden daha hızlı bir araçtır:)

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

En guzeli baska bir manuel ile karsilikli ayni sartlarda denemek olacak o zaman daha net anlasilacaktir. Varsa boyle bir sans sonucu merakla bekliyorum.

CivicTR Mobile App

Bizim manuel stock larda 0-100 maximum 10 sn yi gecmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Aracınız
En guzeli baska bir manuel ile karsilikli ayni sartlarda denemek olacak o zaman daha net anlasilacaktir. Varsa boyle bir sans sonucu merakla bekliyorum.

CivicTR Mobile App
Bizim araçları benim mantığımla kullanan çok az var görsele dayalı kullandıklarından deneme şansı da olmuyor :) Ama arıyorum

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri