Fb7 2. Setup öncesi yapilan son performans ölçüm

Aracınız
2012 2015 aynı filtreyi kullanıyor değişen birşey yok 1.8lt olanları için alacaksın:) fabrikasından siparişi öneririm + temizleme kiti de al :) Kutu içi filtreyi şuan açık hava filtresi gibi kullanmaktayım :) Performansa etkisi %100 hissedilir cinsten :) Alp Bozyer Youtube kanalım + İnstagramdan bu isim soy isimle beni takip edebilirsin son paylaşımımda filtrenin sesini alırsın :)

Sent from my SM-N920C using CivicTR Forum mobile app

Varsa filtrenin resmını atabılırmısın

Aracınız
www.knfilters.com bu adrese gir orada search by vehicle yazar. orda Sırayla 2015/Honda/civic/1.8lt yi seç.. ilk sırada goruceksın kutu içi filtreyi :)

Tamm sımdı buldum 33-2468 kodlu fıltre cıkıyor sız burdan mı aldınız ınternetten alıcagım ıcın koduyla bulup almam gerekıyor resımde hepsı bırbırıne benzıyor aynı goruntu farklı kodla 20 cesıt ılan buldum yanlıs urunu almak ıstemıyorum acıkcası senınde basını agrıtıyorum kusura bakma :)

Aracınız
Tamm sımdı buldum 33-2468 kodlu fıltre cıkıyor sız burdan mı aldınız ınternetten alıcagım ıcın koduyla bulup almam gerekıyor resımde hepsı bırbırıne benzıyor aynı goruntu farklı kodla 20 cesıt ılan buldum yanlıs urunu almak ıstemıyorum acıkcası senınde basını agrıtıyorum kusura bakma :)
Ürünü KN in kendi sayfasından alırsan daha sağlıklı olur :) Baska sitelerde çakma olma ihtimali var + kendi sayfasından alırsan 50 dolar üstü ücretsiz kargo oldugundan rahat edersiniz birde 3 gün içinde geliyor :)

Geri